Wpis z mikrobloga

Hej @wolter_wait i @miki4ever od jakiegoś czasu śledziłem Wasze wpisy nt. #dogebonk i teraz tak się zastanawiam... Czy nie za późno na wejście w tego pieseła? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Do wczoraj trzymałem #babydogecoin, od września z zainwestowanego tysiąca $ wyjąłem 4100$, nie wiem czy grać na spadki i znowu kupić, czy może wejść w DogeBonk a może w #stonks? Co o tym myślicie?
Pytam, bo widziałem po Waszych wpisach, że sporo wcześniej namawialiście na wejście, karuzela ruszyła, a ja mam mętlik w co włożyć 17 tysięcy cebulionów tak, żeby coś tam zarobić. Oczywiście interesują mnie tylko #shitcoin, koleżanka na #saitama zarobiła blisko 800 tysięcy $, a jak wspominała kiedyś, że wchodzi z 1500$, to ją wyśmiałem... ()
  • 18
@Serafello: Ja namawiałem na wejscie do dogebonka? Jaja sobie robisz?

W życiu w to nie wszedłem i bym nie wszedł, to będzie tylko w dół leciało

Co do portfela, to ja już nie używam, tylko dodatek MetaMask i łącze sobie z poocoin. Dużo wygodniejsze od jakiegokolwiek portfela.
@Serafello: sluchaj braciak nikt nie chce tu wyjsc na naganiacza. ja ziomka naganialem na dobo i gdyby kupil w momencie jak mu powiedizalem to z 1000 z zrobiby 150 000 zl. postanowil jednak kupic na samej gorce i na ten moment ma strate.
Twoj hajs to twoja decyzja, ja jak pisalem siedze w krypto kolo 7 lat, a w zyciu kieruje sie intuicja, tu podpowiadala mi zeby zapakowac na grubo, tak
@azek: jak na coin z praktycznie zerową jeszcze rozpoznawalnością nie jest źle, po takim czasie od wyjścia nie gryzie gleby, a ruch pewnie przyjdzie z marketingiem po wypuszczeniu dappa na światło dzienne
@Serafello: jak czytam taka wpisy kto ile zarobil, ze jakas kolzenka na strzale zarobila 800tysiecy to jakos mi sie niechce wierzyc. Na shitach praktycznie nikt nie zarabia. Druga kwestia ile #!$%@? najpierw aby zarobic 800tysiecy? Trzecia kwestia nie chce mi sie wierzyc ze ktos trzyma tak dlugo dany coin i sprzedaje na samej gorce. Ludzie nie wierzcie w takie glupoty bo to juz przerabialem. Bylo tutaj wiele osob co sie chwala