Wpis z mikrobloga

@x3noN: Nie ma większych #!$%@? niż UPS. Ostatnio mi zostawili awizo, choć cały dzień w domu siedziałam. A raz kurier kazał mi #!$%@?ć na dół bloku po paczkę, bo jemu się nie chciało wleźć do windy.
  • Odpowiedz
@pieczarrra: I jeszcze ich system, albo też wina kuriera - gdzie w ciągu jednej minuty dostajesz powiadomienie że nie było Cię w domu (choć byłem) i drugie że paczka znajduje się już 3 kilometry od Twojego domu () rzadko korzystam z usług kurierskich ale z reguły jak już i jest problem z dostarczeniem to kurier dzwonił. UPS nawet nie podaje numerów telefonu. Cyrk
  • Odpowiedz
@rawator: Ja też jak mam tylko wybór, to wyłącznie InPost, DPD lub GLS, bo z nimi do tej pory zero problemów, czasem może paczka się opóźniła jeden dzień, ale no nie bądźmy już tacy nieludzcy. Wiem, że mają przerąbaną pracę, ale no żeby firma kurierska bawiła się w typowego Zdzisia listonosza, co powsadza awizo każdemu i fajrant? No kamaaan xD
  • Odpowiedz
@x3noN: Ostatnio miałem taką akcję z kurierem GLS, że przyjechał z paczką i daje mi ją do podpisu, ja się pytam, ile mam czasu na odebranie paczki (przyjechała uszkodzona i chciałem przy nim przejrzeć zawartość czy nie jest uszkodzona), a on do mnie, że 15 min, ale jak w 2 minuty się nie wyrobimy to zabiera paczkę i wychodzi.
To ja do niego, spokojnie w 15 minut damy radę.
A on,
  • Odpowiedz
  • 10
@pieczarrra GLS nie polecam, przynajmniej w obrębie #brodnica pracowałem tam chwilę jako kurier. Na sortowni paczki z rolek są normalnie rzucane z wysokości przynajmniej metra, rzucają tym na odległość, kopią. Tak wygląda sortowanie (nie zwracają nawet uwagi na nalepki UWAGA SZKŁO) raz przez takie rzucanie jednego gościa, przywiozłem starszej pani zestaw talerzy do sklejenia.
  • Odpowiedz
@x3noN: Siedziałem sobie w mieszkaniu i widziałem przez okno jak kurier przyjechał na osiedle. Po godzinie dostałem info, że nie zastano mnie w domu i przesyłka czeka do odbioru w punkcie odbioru paczek.
  • Odpowiedz
@pieczarrra: Nom, DPD to sobie chwalę, w moim obrębie pracuje spoko gość. O inPoście już nawet nie trzeba pisać, bo wiadomo ze ciężko o bardziej wygodną usługę kurierską ale ten nieszczęsny UPS świadczy usługi niespodziewanie dużej ilości sklepów internetowych (°°
  • Odpowiedz
Dbd też nie jest święte, kurier zostawił koledze narty warte 5k pod drzwiami, które stały tak 2 dni, bo byliśmy w Zakopanem, mimo że zmienił dzien dostawy to i tak przyjechały za wcześnie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@GrochowskiAlladyn: bo dpd nie wiadomo czemu nie zmienia tego od razu, tylko jak kurier zauważy dyspozycję przy pobieraniu paczki (albo mu nawet tego nie pokazuje) Dopiero jak kurier do mnie dzwoni z pytaniem gdzie jestem, to mu mówię że zmieniłem datę...

A w DHLu to kurde ta opcja działa git...
  • Odpowiedz
@pieczarrra: Już chyba Poczta Polska lepsza niż UPS. W moim przypadku zgubili przesyłkę bo jak się okazało kurier zostawił ją w punkcie odbioru bez poinformowania mnie xD
  • Odpowiedz