Wpis z mikrobloga

@abel-tasman: bo ludzie na wykopie to nientylko piwniczaki, którzy walą konia do ladek z only fans. O ojcu pisać nie będę, a sprawę Malika powinieneś przesledzić szukając w google jak na początku zgrywał kibica Legii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@DonCNC: gdybyś coś wiedział to byś napisał zamiast flexować się wiedzą tajemną i odsyłać do googla xD Co za problem napisać 3 zdania z konkretami, skoro i tak piszesz wszędzie po kilkanaście komentarzy z ogólnikami, szpanując czego Ty nie wiesz za kulisami jeśli chodzi o ruchy na mieście, a i tak podobno wszystko jest dostępne w googlu?
@GigaCzad: głupszego argumentu nie przyczytałem. Tak mam 6 lat i muszę się dzielić wszystkim czym wiem, szczególnie gdy jakiś łak z wykopu mnie podjudza xD Napisałem, że na googlu znajdziesz info o tym jak Malik przestał być teddy boysem w kilka minut. A inne konsekwencje, tym bardziej sprawy jego ojca na googlu nie znajdziesz, beciaku a nie chadzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mati4265 nie, to #!$%@? debil #!$%@? i pozer. Jeszcze na insta ktoś tu wrzucał, jak on o sobie ze jest wolnomyslacy i pieprzy pogoń za hajsem itp a sam nawija w tych swoich uragajacych godnosci utworach jak to hajs się sypie i krechy na stole ¯_(ツ)_/¯