Wpis z mikrobloga

Badania naukowe udowodniły, że jeżeli jako samiec nie traktujesz samic bardziej pobłażliwie / nie usługujesz im / traktujesz je jak równouprawnione - społeczeństwo ocenia takie zachowanie jako negatywne XD Jest to kolejny fakt, który pokazuje jak bardzo różowa płeć oraz białorycerstwo są odklejeni i roszczeniowi wobec świata, ponieważ sami na pewno wiecie, że narracja nowoczesnego zachodu jest ODWROTNA, czyli że kobiety są UCIŚNIONE.

#p0lka #logikarozowychpaskow #blackpill #redpill #przegryw #nieczekam107lat #feminizm
Pobierz
źródło: comment_1642010432NnzZzVJZjQtquQTVgVQmSq.jpg
  • 77
@swiety_spokoj:

Czasy arogancji i pychy.A przede wszystkim wielkiego ogłupienia społeczeństwa.
Te które pracują to w dużej mierze lekkie prace które albo są bezużyteczne albo nie mają za dużej wartości z punktu widzenia gospodarki.
W punkt z tym że mężczyźni mają nieporównywalnie ciężej w udowodnieniu swojej płci,samo zdobycie seksu dla przeciętnego to ogromne wyzwanie idące często z wielkim wysiłkiem dla psychiki, stąd niektórzy mężczyźni po prostu się wieszają ( nie chcę już
oh gówno, znowu tutaj idziemy

1. W Polsce mamy jeden z najniższych wskaźników samobójstw kobiet względem mężczyzn w Europie (bardziej feministycznej niż Polska); to pokazuje jaki jest poziom życia dla obu płci, która płeć jest wspierana bardziej i z jakim poziomem ciężarów muszą się obie płcie mierzyć. Co więcej - odsetek samobójstw mężczyzn stale rośnie.
źródło:
https://www.focus.pl/artykul/liczba-samobojstw-wsrod-mezczyzn-i-kobiet-stale-rosnie

2. Kobiety często mówią o tym jakoby w Polsce było bardzo źle pod względem przemocy
Pobierz
źródło: comment_1642020335JVfK1gVyNQVJYgJPh67ths.jpg
@CyfrowyD: te lekkie to zazwyczaj po znajomości albo bardzo słabo płatne i większość facetow pójdzie do byle gównopracy i zarobi więcej, zreszta w fizycznej np facet bedzie bardziej wydajny, to ze jest silniejszy sprawia ze jego lekka robota dla kobiety jest ciezka, wiec nie można zapominac o predyspozycjach plciowych, są zawody gdzie plec znaczenia nie ma i wtedy powinna byc równość
Nie wiem. W sensie co jest gorsze? Dostawać seksistowskie komentarze w pracy 10k brutto którą dostałaś za bycie kobietą czy noszenie ciężarów na magazynie do końca życia za 3,5 brutto bez możliwości awansu gdzie nikt do Ciebie nie wyciągnie ręki?


@CyfrowyD: To jest klucz. Świetnie, że to napisałeś. Nie da się używać języka dyskryminacji kobiet do opisu dyskryminacji mężczyzn. Z pozycji kobiety-wielkomiejskiej liberałki, która nie może abortować płodu a rząd wtrąca
bo dzięki temu będzie np. mniej Konfiarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@maselniczkowy: myślę, że się mylisz, bo wykształcenie wyższe, a w szczególności techniczne sprzyja prawicowym poglądom gospodarczym. Wśród moich kolegów inżynierów i programistów nie znam ani jednego lewaka. Trudno żeby inżynier po tylu latach ciężkich studiów chciał się dzielić owocami swojej pracy z nierobami, a raczej niespecjalnie obchodzi ich prawo aborcyjne, czy prawa LGBT w porównaniu do
@LuxEtClamabunt: Niedawno pisałem:
Prawie każdy facet w tym kraju przypisany jest do kategorii określający jego jakość fizyczną. Jak jajka w biedronce.
Państwo polskie było dobre w body shaming zanim stało się to modne ( ͡° ͜ʖ ͡°) A wszystko to wpisane do książeczki z pięknym godłem.

Brak najwyższego odznaczenia oznaczało defekt. Paradoksalnie fizyczny defekt był łagodniej przyjmowany społecznie niż ten niewidoczny - nie pozostawiał pola wyobraźni. A
raczej chodzi o takie szanse jak

- identyczna szansa na pigułkę gwałtu co u facet (w barze, na imprezie)

- identyczna statystyka gwałtów co u mezczyzn

- identyczny komfort w pracy pod względem seksistowskich uwag co u mężczyzn

- ten sam respekt na stanowisku co u facetow (czesto czytam że jakas filigranowa biznes woman jak wchodziła do sali konferencyjnej to zakładają że towarzyszący jej asystent jest szefem

- zajmowanie sie domem (czesciej