Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
XDD

Tl;dr: zostałem nazwany faszystą ponieważ piję yerba mate

Mircy, jakiś czas temu pisałem, że zostałem określony jako osoba "opresyjnie szczupła", czy coś takiego, przez jedną grubą lochę z pracy, to tak dalej wstępu.

Dzisiaj rano w kuchni w korpo przygotowywałem sobie yerba mate. Do kuchni weszła locha wspomniana wyżej z koleżanką i po prostu na wejście zaczęła się gadka o yerba mate. Ale nie zwykła gadka, tylko przesłuchanie, które zaczęło się od "żartu", czy jestem "rdzennym mieszkańcem Ameryki Południowej". Odpowiedziałem, że nie i zapytałem i znaczenie tego faktu, na co dostałem wyjaśnienie, że picie yerba mate to w zasadzie przywłaszczenie kultury (?) co jest w zwyczaju faszystowskiej prawicy xD
Jednak nie ze mną te numery, wspomniałem panience, że kawa, która to sobie właśnie zrobiła tez pochodzi z Ameryki Południowej, więc chyba nie ma między nami różnicy. Panienka się zapowietrzyła, powiedziała "ja tego tak nie zostawię" i wyszła xD

Gdzie ja pracuję XDDD

#korposwiat #pracbaza #bekazlewakow #lewactwo #bekazlewactwa #yerbamatewykopclub #yerbamate

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61dec4f9f903de000accf884
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 64
  • Odpowiedz
ja tego tak nie zostawię


@AnonimoweMirkoWyznania: Groźby i mobbing. Zgłoś to anonimowo do skrzynki na anonimowe zgłoszenia, która pewnie jest gdzieś w okolicy działu HR. I zrób to teraz - że koleżanka jest niemiła i atakuje innych. Napisz to tak, jakbyś pisał w imieniu tej trzeciej, która była świadkiem zajścia w kuchni. Jak jechać, to po całości. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
OP: @Morskipas: @thority: branżunia IT, ale takie mocno zlewaczałe korpo, które kiedyś wymyśliło, żeby agenta w service desku nazwać "customer happiness manager", czy coś takiego. Siedzę bo płacą dobrze, a są po prostu jakieś różne osóbki (najczęściej mało znaczące), które próbują naprawiać świat, bo się na firmowych webinarach nasłuchały o równości i innych gównach - uważają więc, że praca seniora jest warta tyle samo co ich klikanie maili o
  • Odpowiedz
@dziadyga1: i nigdy ale to nigdy nie traktuj takich zaczepek poważnie xD te pytania są ta sformułowane ze nie wiesz, wiec ona Ci wyjaśni wiec to ona ustala zasady. Gra nie do wygrania, wiec się w nią nie gra,
Na pytanie czy jestes z Ameryki południowej mówisz gale kobie jak Messi, albo na india nina to ja chyba nie wyglądam z niebieskiemu oczami i blond grzywka. Zgaszone.

Nie karm trolla. Mysl
  • Odpowiedz