Wpis z mikrobloga

Po zakończonym kręceniu z #rozowepaski który stwierdził, że nie jest gotowy na związek i bardziej mnie lubi jako kolegę, doszedłem do wniosku, że nie mam życia. Typiarka studia, spotkania z koleżankami, rodziną, praca. Ja mam tylko pracę. Praca - dom - praca. W wolnym czasie siedzę i oglądam memy na wykopie. I tiktoki w telefonie. To tyle. Jak z nią kręciłem, to byłem zajęty spędzaniem z nią całego wolnego czasu, a gdy ona czasu nie miała, to po prostu pisaliśmy ze sobą, a do tego robiłem to co zwykle. Wtedy też czekałem cały czas by w końcu się z nią spotkać. Moje życie nabrało barw. Zamiast wegetacji, zacząłem żyć spędzaniem czasu z nią. I cyk nie ma xD

Kilka lat samotności, pojawiła się, dała nadzieje i zrezygnowała. Nie byłem jakimś desperatem, nie okazywałem nic złego. Po prostu chciała dać mi szanse i nie pykło. Szkoda, to był dobry czas. Na tinderze w moim mieście 100k mieszkańców jakiś cyrk jest. Po przejrzeniu wszystkich profili, wyskakują mi 2-5 nowych na dzień xD
Chyba bana dostałem jakiegoś na nowym koncie, nie wiem za co. Napisałem do paru lasek, do każdej kopiuj wklej. Odpisała mi jedna, ale traci zainteresowanie. Z niej taka karynka troche i 50km dalej mieszka. Ja raczej spokojny chłopak, to się dystansuje.

A poprzednia to nie wiem czemu nie chciała dalej kręcić. Dobrze szło. Ona lubiła takich spokojnych jak ja. W sumie, to ona mówi, że sama nie wie. Po prostu nie czuje do mnie nic, a bardziej czuje się jak z ziomkiem przy mnie. Więc friendzon

Chciałem uciec z tagu #przegryw , ale jak widać nie dla mnie to. Witam ponownie, otwieram piwko miodowe i słucham smutej muzyki xD

#niebieskiepaski #zwiazki #tinder #zalesie #gorzkiezale
  • 14
@Nevvertheless: @drevni_kocur: wy myślicie ze to coś daje? Ze wystarczy własne hobby i nagle człowiek już się nie czuje samotny, już ku nie brakuje drugiej osoby, hobby leczy z braku seksu i miłości? Rada typu idź pobiegaj.
@wez_idz_sobie: Ja doskonale wiem jak to jest. Przy czym ja mam jeszcze dużo różnych zainteresowań, którymi wypełniam czas i to nic nie daje, gdy nie masz nawet komu się pochwalić czy opowiedzieć
@wez_idz_sobie: miałem bardzo podobna sytuację do Ciebie, może ciut bardziej skomplikowana. Zerwałem z laska kontakt i czas po tej decyzji był jednym z lepszych jakie w swoim życiu miałem. Nie wierzę, że nie masz znajomych. Weź ich, idźcie na imprezę i się bawcie, w weekendy oddaj się w 100% swojemu hobby. Uwierz mi, że bycie singlem ma więcej plusów niż Ci się tylko wydaje
@wez_idz_sobie: Jakbym słyszał swoją historię ja zagadalem do jednej Szarej myszki były 3 spotkania też czułem to co ty że moje życie nabiera sensu zakochałem się chciałem chodzić do pracy ale po 2 dostałem kosza że nie chce się angażować ale #!$%@? postanowiłem zwalczyć było 3 spotkanie kupiłem kwiaty itp ale po 3 spotkaniu drugi kosz że nie Pasujemy do siebie i znajdę sobie kogoś..