Wpis z mikrobloga

Chcemy wychowywac dziecko w Polsce zamiast w UK...


@PowrotnikPolska: Współczuje dziecku, ono i tak wyemigruje. Nie wiem w jak kiepskim imigranckim gettcie musieliście mieszkać w UK (czy w ogóle Europie) żeby coś takiego wam do głowy przyszło. W Polsce jest tak obskurnie że dzieci "repatriantów" jak widzę i słyszę początkowo wręcz boją się wychodzić gdziekolwiek xD Ja jako mega młode dziecko miałem tak samo podczas powrotów ze Szwecji - byłem przekonany
  • Odpowiedz
@PowrotnikPolska: ile dales za mieszkanie w Polsce i ile m2? w jakims wiekszym miescie? I za ile sie sprzedalo to w UK i ile m2?
Ja sie zastanawiam zeby kupic jakies mieszkanko w wiekszym miescie w PL pod airbnb, a w UK trzymac to co mam, a jakbym uciekl to wynajac.
  • Odpowiedz
@kohsamui: Wyszlo ok. £74k za wykonczone mieszkanie 42 m2 w miescie nie-wojewodzkim ok. 120 tys. mieszkancow. W Belfascie (z ktorego sie przeprowadzamy) kupilbys podobne za ta sama cene ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale decyzja raczej nie byla kierowana finansami.
  • Odpowiedz
@kohsamui: Przecież to ten emigrant z Belfastu, który non stop już pod innym nickiem pisze o swoim wielkim powrocie¯\_(ツ)_/¯ Odkąd pamiętam pisze to samo, na początku nawet myślałam że to troll xd. I przeprowadza się do jakiejś klitki w dziurze zwanej Elblągiem
  • Odpowiedz
@Saeglopur: E tam. Jak masz hajs to w Polsce się żyje bardzo fajnie, a op z tego co pamiętam dalej sporo zarabia w funtach, tak że luz. Ja też niedługo będę #!$%@?ć z UK, przynajmniej na jakiś czas, żeby spróbować coś nowego, bo po kilkunastu latach mam już dość tej #!$%@? pogody i wilgoci.
  • Odpowiedz