Wpis z mikrobloga

Właśnie w Polsce wejdzie dziś ustawa pozwalająca zwolnić osoby niezaszczepione, jednocześnie skazując je na śmierć. To samo właśnie się wydarzyło w Szwecji. Tym samym cała UE zdehumanizowala właśnie osoby które np. straciły bliskiego ze względu na NOP i po prostu boją się brać tego preparatu. Przykro się patrzy na upadek cywilizacji Europejskiej, która była wzorem dla swiata, a tym samym staje się miejscem, gdzie następuje dyskryminacja na poziomie prześladowania chrześcijan w krajach arabskich czy ujgurow w Chinach. Szykujcie się na śmierć, ja przynajmniej liczę, że nastąpi to w aktywnej walce i ktoś chociaż mnie zapamięta.
#koronawirus
  • 44
  • Odpowiedz
@wladyslaw-krakowski: watpie by przy 50% wyszczepieniu i ledwo 15% 3 dawką ktokolwiek oprócz maków, amazonów to praktykował o ile to w ogóle przejdzie bo wszystkie poprawki zostały odrzucone przez komisje pisowską więc wątpie że bedzie większość przy takim stanie rzeczy
  • Odpowiedz
@wiem_wszystko: no wiesz, w małych januszexach to nie przejdzie. Ale raczej w Polsce ludzie pracują w molochach, niekoniecznie amazony, ale filie dużych firm o zasięgu międzynarodowym. Przejdzie to w większości dużych firm, mających kontrakty w UE. A poprze lewica+PSL+ pół platformy, czyli około 280-300 poslow
  • Odpowiedz
@wiem_wszystko: to się przeniosą :) tak naprawdę rynek pracownika to był bardzo krótki okres dwoch-trzech lat. Pracuje w gałęzi logistycznej, gdzie jest najbardziej standardowy typ pracownika o którym najczęściej mówiło się, że brakuje. I uwierz mi, nigdy nigdzie nie było przestoju. Różne fikołki firmy robiły, ale transport i produkcja nie stanęła.
  • Odpowiedz
zresztą zobaczysz ze zaszczepienia wcale nie wzrosną


@wiem_wszystko: wzrosną. W wielu krajach już tak było. A ludzie to tylko kozaczą w internecie, a przychodzi co do czego, to głowa w dół i po szczepienie. Nawet tutaj na tagu jest kilku bojowników co pisza jakie to szczepionki nie są złe a są zaszczepieni a w kwietniu będa po kolejnej dawce bo im pracodawca kijem pogrozi.
  • Odpowiedz
@sqlserver: Teraz tacy jak ty się cieszą bo "wYTempi się szurów i antyszczepów xdxd" co powiesz jak za publiczną wypowiedź np. że nie podoba ci się pis wylecisz z roboty miśku? Albo ci zniszczą życie kontrolami i procesami? Będziesz też bronił wtedy słusznego prawa, które ustanowi pis by "bronić społeczeństwo przed rozbiciem"?
  • Odpowiedz
@janeeyrie:

Nie ściemniaj, nie ma takich osób. Za to znam całe mnóstwo, które straciły bliskiego chorującego na COVID.


A ja znam. Masz tu przykład osoby z mojego otoczenia.
https://wiadomosci.wp.pl/tragedia-w-lodzkim-domu-dziecka-nie-zyje-26-letnia-wychowawczyni-6679323228789600a
Oprócz tego dwa zgony osób 50+ i jedna bardzo ciężka hospitalizacja. Stań twarzą w twarz przy ich rodzinach i nazwij ich antyszczepami, którzy powinni zostać pozbawieni praw człowieka.

Nie nadajesz się już do dyskusji.

Zdolność logicznego myślenia nie jest już w Twoim
  • Odpowiedz
@wladyslaw-krakowski ja znam osobę która zginęła w wypadku samochodowym, to juz nigdy nie będę jeździł autem XD powiedz, że porównanie z dupy to przytoczę Ci Twoje porównanie sprawdzania przez pracodawców szczepienia i zamykania w więzieniu za to, że "nie podoba Ci się PiS". Szury, skąd wy się bierzecie? ()
  • Odpowiedz