Wpis z mikrobloga

  • 0
Mam pytanie, byłem w Lidlu wąchałem xbolta deep i home Paris - czy one faktycznie są podobne do savage i do blu the Chanel??? Śmierdzi mi to strasznie

#perfumy
  • 20
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Reevder mi to poprostu śmierdzi, Azarro chrome legend to jest zapach arcydzieło przy tym, nawet jego podróbka jaguar czarny jest w pyte
  • Odpowiedz
@Perke: wiesz, no pachna mimo wszystko 10 razy taniej. Ale ten sam typ zapachu. Z podobnej rodziny Prada Luna Rossa Carbon troche lagodniejsza w w odbiorze
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Seshxyz nie wiem czy mnie takie coś interesuje, to już chyba wolę kupić tego diora farenheita i do tego armafa CDNI EDP, do tego Azarro chrome legend i jestem szczęśliwy, ale jestem też skąpy także nie prędko kupię je wszystkie
  • Odpowiedz
@Perke: xBolt = Hugo Boss Bottled, mam oba pachną wg. mnie i osób, które pytałem identycznie. Chociaż gdy powiedziałem, że wąchaja oryginał i podróbkę to większość potrafiła wskazać oryginał. Mi osobiście Homme Paris bardziej podoba się od Saważa ale zapachy imo nie są podobne
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Hooyvdoope mi jak już mam porównywać to lepiej się podoba homme Paris, ale nie widzę tego żebym go używał, btw Avatar z Goku czy to jakiś monkey de luffy przerobiony?
  • Odpowiedz
@Perke: Goku podczas przemiany w oozaru. Kupiłem od mirków odlewki:
Jil Sander Sun Men EDT
Bentley For Men Absolute EDP
Armaf Club De Nuit Intense Man EDP
Joop! Joop! Homme EDT
Montblanc Legend Spirit EDT
Dior Sauvage EDT
I bardziej podobają mi się te lidlowe 2 zapachy niz wyzej wymienione xD Rzeklbym ze, niektore nawet mi smierdza
  • Odpowiedz
@Perke: tak, wersja homme jest fest podobna do soważa, a że oryginał również śmierdzi bombą abroksanową to jest jak jest

deep to ma udawać bdc ale mu nie wychodzi raczej
  • Odpowiedz