Wpis z mikrobloga

Ktoś może kojarzy czy jest opcja w #krakow zorganizowania jednorazowego odbioru większej ilości odpadów z #firma
Mam do zutylizowania trochę kartonów i folii/styropianu, wszędzie gdzie sprawdzałem to najniższa opcja to najęcie całego kontenera na minimum kilka dni co trochę mija się z celem. Rozmiarowo średnio-mniejszy kontener odpadowy byłby zapewne jak najbardziej OK ale większość firm chce mi wciskać większe jak potrzebuje i na minimum kilka dni - tutaj jest największy problem bo mogę zająć tylko jedno miejsce parkingowe ~4x5 metrów na dosłownie jeden dzień.
Problem jest taki, że jest to za duża ilość na zwykłe przybiurowe kontenery i jednocześnie za mała na jakiś hurtowy czy regularny/cykliczny wywóź, potrzebuję przeprowadzić jednorazową operację.
  • 3
@slums: jak masz dostęp do busa to wieziesz wszystko do lamusowni i normalnie oficjalnie płacisz z fakturą na firmę. Bus tworzyw sztucznych (folia strecz, czyli lekka sprawa) to mi wychodzi w granicach 50 zł brutto.
Jak nie masz busa, to wypożycz na 5h za 200 zł i dalej jak wyżej. I tak Ci wyjdzie taniej niż kontener.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@slums: tak jak pisał @JCash najtaniej będzie ogarnąć busa i zawieźć do lamusowni. Jeśli nie chcesz się z tym sam męczyć to może jakaś firma przeprowadzkowa zajęłaby się samym transportem? Albo ekipy co sprzątają piwnice etc bo oni też mają w cenie utylizację śmieci. Ewentualnie zamiast kontenera są też worki Big Bag, łatwiej to wcisnąć w razie czego na ograniczonej przestrzeni.