Wpis z mikrobloga

Dzień dobry przy trzeźwym wtorku!

Kolejny dzień walki z tym strasznym nałogiem... Jak wracałem rano z nocnej zmiany, to jak zawsze w głowie myśl "ale bym sobie teraz wypił kilka kieliszków na dobry sen".
Niestety takie jest życie że trzeba walczyć, z zaśnięciem nie było jakiś większych problemów i coś tam sobie pospałem.
Jak wstałem to od razu zalałem yerba mate.
Niedługo żona wróciła z młodym więc, zrobiłem standardowo jakieś jedzonko na obiad (bo nabrałem trochę apetytu). Czeka mnie trochę zabawy z młodym, wykąpać go, książeczki/bajeczki i do spania,
i kolejny cały dzień i wieczór będzie bez tej trucizny!!
Jak to mówią inni pierwszy miesiąc jest najgorszy
() ()

#dumelniepije #alkohol #alkoholizm #wodka #piwo #zdrowie #wygryw
Pobierz
źródło: comment_1641909336NbXXr8bw4jpSHNZhoy5M0V.jpg
  • 13
@Makak87: aż tak ostro na szczęście nie było chodzę do pracy na 24h i czasem jeżdżę autem to musiałem być trzeźwy, byle do czasu wolnego

@suqmadiq2ama: tak codziennie przez cały rok, jest to taka moja własna terapia, w której chce się dzielić moim publicznym pamiętnikiem we wpisach.
@Dumle007:
Wystarczy zeby bylo regularnie. REGULARNE zazywanie powoduje ze zdolnosc Twojego organizmu do produkowania i regulowania poziomu dopaminy zostala drastycznie zaburzona. Pierwszy miesiac to generalnie wczasy i plaza. Schody sie zaczynaja pozniej, dopiero kolejne 10-20 tygodni to prawdziwy Czas Próby podczas których alkoholicy wracaja do czynnego uzaleznienia.
@Makak87: dziękuję za rady i zapowiedzi co mnie może czekać (), jak narazie z dnia na dzień jest co raz łatwiej. Wychodzę z założenia że nigdy już nie chce pić alkoholu ( ʖ̯)