Wpis z mikrobloga

Idę ostatnio przez trading floor w NYSE, patrzę, a tam jakiś rudy gościu łazi między komputerami i się rozgląda nerwowo na boki. Nagle zaczął się rozbierać, zdjął gacie, usiadł przy komputerze i zaczął #!$%@?ć w klawiaturę. Podbiegam do niego, patrzę co on robi, a on naked shortuje GME. Wołam Garego Genslera, zaczynam się szarpać z tym kolesiem żeby przestał, i wtedy dopiero go poznałem - to był Donald Tusk! Wykorzystał moje zmieszanie, wyrwał mi się, krzyknął Fur Deutschland i uciekł do Citadel #!$%@?ć majonez

A tak na serio - jest jedna bardzo dobra wiadomość na dziś. Od jakiegoś czasu wysocy rangą pracownicy FEDu wręczają wypowiedzenia pod różnymi pretekstami. Tym razem jest to Richard Clarida, nr 2 w FED, zaraz po Powellu. Dlaczego to jest warte uwagi - bo jego kadencja i tak miała się skończyć 31 stycznia. A on postanowił teraz dać czterodniowe wypowiedzenie, tak jakby odejście o te dwa tygodnie wcześniej było warte ściągnięcia na siebie uwagi wszystkich gazet i telewizji. Czyżbyśmy do końca miesiąca mieli zobaczyć jakiś wielki kryminalny shitstorm na amerykańskiej giełdzie od którego ludzie tak bardzo chcą się odciąć? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gme
  • 1