Wpis z mikrobloga

@mepps: oglądam te zestawy i tak nostalgłem, że aż wstyd... Miałem 80% zestawów stąd (tych mniejszych).
Ile bym dał żeby się cofnąć do początku lat 90...
( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@mepps: Lego to w czasach mojego dzieciństwa można było zobaczyć na zdjęciu w zagranicznym katalogu. Spośród niezliczonej ilości moich kolegów nikt nie miał lego co najwyżej żołnierzyki albo patyk jako karabin. Takie czasy ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
chyba jeszcze nie było - nie pierwszy, ale ten na pewno zapamiętałem. Potężny okręt podwodny rekin z chwytakami ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Wap30: Mój kuzyn to miał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Miałem raptem kilka, ale patrząc na wasze zdjęcia wydaje mi się że miałem wszytskie - tak mocno wertowałem katalogi lego ze czułem jakbym je wszystkie miał!
  • Odpowiedz
Jedna wizyta w Pewexie, dwa zestawy na początek. Jakoś 1990 albo 1991 rok. Po mnie bawił się nimi młodszy brat, potem siostrzeńcy - duża część klocków nadal jest w jakimś pudle, ale dużo też jest zgubionych albo zniszczonych (np. złamane żółte anteny).

Dobrze, że mam syna - koleś nie ma 4 lat, a już ma więcej klocków (i to nie licząc Duplo), niż ja przez całe życie :-)

Ostatnio ma fazę na
miken1200 - Jedna wizyta w Pewexie, dwa zestawy na początek. Jakoś 1990 albo 1991 rok...

źródło: comment_1641885826UEodjbC6KNQbxE2QUozIu1.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@vartan: DAJ! DAJ! DAJ!!!!!
kurde i masz racje z ta srednia. niby na wykopie srednia 16
ale w tym jednym wpisie to same zestawy majapo po 30+ lat :)
plus wiekszosc kupiona w pewexach
  • Odpowiedz