Wpis z mikrobloga

Kto mnie bardziej robi w konia? Poczta Polska czy jej odpowiedniczka z USA.
14.12 wysłano paczkę, z Florydy do POLSKI. Zazwyczaj szła do 2 tygodni, a tu nagle jakiś klops.
Poczta Polska mówi, że oni nic nie dostali, że nie mają paczki mej i co Pan nam zrobisz, nic Pan nie zrobisz, dzwoń Pan do nadawcy bo może nie wysłał.
Nadawca wysyła skan paragonu z numerem trackingu - czyli wysłał.
USPS z kolei mówi, że paczki też nie mają bo wysłali i powinna być u mnie, dawno - poszła przez Lizbone i powinna być już u mnie.
Jeden tracking, dwie rózne historie, paczki jak wiadomo - brak. Kiedy dojdzie? Nie wiadomo.
Miał ktoś podobny przypadek? tracking na CH, kończy się na US. Screeny trackingu w pierwszych komentarzach
#poczta #pocztapolska #kurier #usps #usa

Kto kłamie?

  • Poczta Polska 75.0% (12)
  • USPS 25.0% (4)

Oddanych głosów: 16

  • 16
@ktostujestdieselem:
Wygląda na to, że przesyłka nie została jeszcze przekazana przez linię lotniczą dla Poczty Polskiej. Samo dotarcie worków z listami i paczkami nie oznacza jeszcze, że trafią one w ręce Poczty Polskiej.
@SunriseOverEverest: nadal czekam, udało mi się dodzwonić pod dwa numery na WER Warszawa 885 920 810 tu pani mi powiedziała, że paczka czeka gdzieś w kontenerze na nadanie numeru MRN, i mają takie paczki jeszcze z listopada. 885 950 554 a tu przemiły pan stwierdził, że paczka jest na cargo na lotnisku.