Wpis z mikrobloga

@Morritz: @icurw: @wiem_wszystko: dupsko was boli że ktoś żyje i robi co chce? Chodźcie bez maski, możecie chodzić nago sobie ale na #!$%@? wyśmiewacie innych? Równie dobrze może mieć przeziębienie i nie chce ludzi wokół przypadkiem zarazić. Ale lepiej wyśmiać XD dobrze że takie wieśniaki nie przyjeżdżają do cywilizowanych krajów jak Japonia gdzie nawet przed pandemią normalnym było noszenie maseczki
@LuxEtClamabunt: nie widze, nikomu nie wadzi, chce to sobie nosi, nie moja sprawa.


@AgentGRU: Jakoś covidianom bardzo wadzi kto co nosi i uważają, że to już "ich sprawa" więc dlaczegho druga strona miała by milczeć?

@LuxEtClamabunt: myślisz że ty nie jestes ogłupiony informacjami, żeby maseczki nie nosić?


@AgentGRU: Ale, że co??? Ja krytykuję złe stosowanie maseczki a nie pisałem nic o nie noszeniu jej wcale. Serio nie rozumiesz
@Morritz: @icurw: @wiem_wszystko: dupsko was boli że ktoś żyje i robi co chce? Chodźcie bez maski, możecie chodzić nago sobie ale na #!$%@? wyśmiewacie innych? Równie dobrze może mieć przeziębienie i nie chce ludzi wokół przypadkiem zarazić. Ale lepiej wyśmiać XD dobrze że takie wieśniaki nie przyjeżdżają do cywilizowanych krajów jak Japonia gdzie nawet przed pandemią normalnym było noszenie maseczki


@mikau: chłopie widzisz różnicę między ciśnięciem beki z
Jakoś covidianom bardzo wadzi kto co nosi i uważają, że to już "ich sprawa" więc dlaczegho druga strona miała by milczeć?


@LuxEtClamabunt: a ta laska jest "covidianinem"? XD cos ty sie jej tak uczepil. Naklania kogos do noszenia maski? Nie. Zmusza kogos? Nie. A ze nosi #!$%@? - jej sprawa.
Jak typ w autobusie bedzie mial rozowa koszulke to tez sie #!$%@? do niego? XD