Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#blackpill
#przegryw
#wzrost

W styczniu skończyłem 30lat. Wykop czytam od roku i nigdy nie sądziłem, że trafię na ludzi z podobnymi doświadczeniami, niechcianymi, nieakceptowanymi, odrzuconymi. Czytając wasze posty wielokrotnie się z nimi identyfikowałem. Nie sądziłem, że znajdę grupę, w której nie będę wyrzutkiem, a w której będę czuł się komfortowo.

Cofnijmy się do roku 2008 gdy szedłem do liceum. Liczyłem na szkolną miłość, że będzie jak na filmach. Wakacje spędzane z dziewczyną. W szkole jednak panny nie tylko nie zwracały na mnie uwagi, ale się ze mnie naśmiewały. Koleżanki z klasy traktowały mnie jakbym nie był facetem.

Byłem pozytywny, starałem się być wygadany, mieć różne zainteresowania itp Jednak nie miałem dziewczyny, a koleżanki z klasy traktowały mnie pół serio. Do tego w szkole mi dokuczano - od gimnazjum po szkołę średnią. Nie byłem na połowinkach, ani na studniówce.

Wakacje były dla mnie smutne. Zawsze chciałem w wieku 17, czy 18 lat przeznaczyć wolny letni czas na spędzanie czasu z dziewczyną. To się mi nie udało.

Na studiach z początku było lepiej. Znalazłem wspólny język z kolesiami. Dziewczyny trzymały się w swojej żeńskiej grupie, było spoko. Potem dziewczyny zagadały kilku chłopaków, oni zaczęli z nimi rozmawiać, grupy się zintegrowały, a ja zostałem sam. Siedziałem na przerwach sam. Na zajęciach też sam. Czułem się jak odrzutek.

Idąc na studia towarzyszył mi ogromny stres. Bałem się przekroczyć próg uczelni. W końcu zrezygnowałem ze studiów i poszedłem do pracy. Tam sobie siedziałem w magazynie z facetami po 40-tce i dobrze się z nimi współpracowało.

Za zarobione pieniądze zacząłem chodzić do dziewczyn ogłaszających się na zamkniętym niedawno portalu. Miałem 21 lat i płaciłem dziewczynom. Miałem przytulanie, możliwość dotyku ich ciała, a także seks klasyczny i oralny. Na forum na literę G jeden z użytkowników w wiadomości prywatnej spytał o jedną dziewczynę i o mój wiek.
Nie rozumiał dlaczego ja w wieku 20+ lat korzystam z takich usług. On podobno w moim wieku szalał na prawo i lewo.

To dalo mi do myślenia i zainteresowałem się tematyką pua. Podchodziłem do nieznajomych na ulicach, przystankach, w centrach handlowych. Ale żadna się mną nie zainteresowała. Nie skłamię jeśli wykonałem ponad 500 podejść. Bez żadnego efektu. Po kilku latach załamałem się.

Od roku przeglądam tag i zauważyłem, że spełniam kilka kryteriów:

niski
cofnięta żuchwa
wąskie nadgarstki
zaokrąglona twarz

no i wszystko jasne

Codziennie płaczę dlaczego się taki urodziłem. Dlaczego nie mogłem być normalny, tylko zebrałem wszystkie najgorsze cechy? Starałem się poznać nowych ludzi, mieć kolegów, ale wszyscy traktowali mnie z dystansem. Dziewczyny nie widziały we mnie materiału na chłopaka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61d9948a38d544000b24650c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 15
@AnonimoweMirkoWyznania: DestrukcyjnyEskimos a kto by się chciał zadawać z obrzydliwymi, grubymi lochami? Ty nie rozumiesz, że jako niski incsl możesz sobie popracować nad sylwetką i dalej na twoim poziome będą grube, niezadane grubaski?

Każdy facet celuje w dziewczyny 5-6/10, facet musi mieć przyjemność z patrzenia na urodę Lasek. 4/10 i brzydszą mogłyby nie istnieć, albo zainwestować w operacje i udać się na siłownię
Za zarobione pieniądze zacząłem chodzić do dziewczyn ogłaszających się na zamkniętym niedawno portalu. Miałem 21 lat i płaciłem dziewczynom. Miałem przytulanie, możliwość dotyku ich ciała, a także seks klasyczny i oralny.


@AnonimoweMirkoWyznania: Chodziłeś sobie do ładnych dziewczyn na seks, miałeś przytulanie, ruchanko i lodziki.

Nie rozumiał dlaczego ja w wieku 20+ lat korzystam z takich usług. On podobno w moim wieku szalał na prawo i lewo.


Aż posłuchałeś jakiegoś normika i