Wpis z mikrobloga

Oglądam sobie live u Wardęgi

1. Bądź ofiarą przemocy seksualnej
2. Zarejestruj się na portalu do randkowania który uchodzi za najbardziej płytki i #!$%@?
3. Dostań traumy, bo koleś rzucił tekstem jakim czasami się rzuca na takim portalu
5. Pisz do Konopskiego, że koleś wywołał u Ciebie traumę. Pomimo, że przeprosił Cię gdy napisałaś, że jest to dla Ciebie niekomfortowa sytuacja.
Brak profitu ....

W ogóle inna sprawa, że kobiety to by wszystkich imigrantów najchętniej przyjęły. #!$%@? rynek matrymonialny też im pasuje. Tylko części facetów sperma uderzy do głowy z braku kontaktów z kobietami i takich sytuacji będzie coraz więcej. Nie widać rozwiązania dla tej sytuacji. Póki co idziemy w rejony USA gdzie kolesie wchodzą w przestępczość żeby się jakoś wybić na tle innych. Kto wie czy za kilkanaście lat nie pójdziemy w stronę Indii gdzie kolesie porywają dziewczyny na gangbang.

Julki to by były zachwycone gdyby 10% chadów funkcjonowało normalnie z nimi a reszta kolesi leżała w rowie lub wykastrowana pracowała na nie. Niestety żadne społeczeństwo tak nie działa i jakoś tą grupę facetów trzeba w nim zagospodarować.

#wardega #teamx #leksiu
  • 27
@niepopularna_opinia: jest oparty na strategii rozrodu mężczyzn i kobiet
mężczyźni są wstanie zaliczyć laski znacznie poniżej swojej ligi bo dla nich liczy się ilość
kobiety są wybredne hipergamia, dlatego celują w tych najlepszych
to że sramy w jedno ustalone miejsce i podcieramy się nie zmienia tego, że jesteśmy zwierzętami
laska w jednej chwili potrafi rzucić faceta gdy tylko lepszy model będzie nią zainteresowany, bo sposób kochania kobiet różni się od mężczyzn,
@niepopularna_opinia:to nie jest proste, ale fakt jest taki brzydki, biedny student, zwichrowany psychicznie przez matkę furiatkę i ojca który chlał i lał ma zerową wartość na rynku
jak dorobię się, dopiero wtedy będę mógł być beciakiem, jak zechcę XD
Laski też chcą mieć ładnych partnerów, to nie kosmitki, mają możliwość to chcą mieć takich którzy będą finansowym spadochronem
a wyzywanie ad korwinum od 2k19 nie robi na nikim wrażenia
@harold97: Ale ja byłem w tym samym miejscu. Co prawda zajmie tobie to więcej czasu, ale życie to nie wyścig. Nie każdy się nadaje do związków, ale jak będziesz chciał to znajdziesz kogoś kto tobie pasuje. Ludzi na świecie są miliardy. Zmienisz otoczenie, nazwisko, wyrzucisz z kieszeni kamienie. Oczywiście to wszystko jest trudniejsze niż się mówi.

Ale jak chcesz sie dalej radykalizować to polecam: Samolubny gen Dawkinsa, Wojny plemników Robina Bakera
@niepopularna_opinia: tu nie jest problemem czy ja kogoś chcę, tu jest problemem czy ktoś mnie chce XD
to nie jest tak jak, nie wiem, wyobraziłeś sobie, że usiadłem pewnego dnia i stwierdziłem a zostanę sobie sam bo tak XD Co to za radykalizacja, gdy po prostu stwierdziłem po latach, że nie ma sensu tracić czasu, tych marnych resztek pieniędzy które mam na to by ktoś mnie olał XD