Wpis z mikrobloga

Pis się sypie. Duda zawetował lex tvn, wczoraj rzecznik pisu rzucała się do Czarnka, Niedzielski #!$%@?ł kurator Nowak, dzisiaj wyłamała się członkini RPP. Kto będzie następny? Stawiam na senatora Jackowskiego, ale pewnie kilku posłów już szuka ratunku u opozycji i obstawiałbym brak większości na następnym posiedzeniu.

Po kilku latach smutku i żalu, wreszcie dzieje się przedstawienie na które wszyscy czekaliśmy. Jeszcze tylko trzeba poczekać na jakiś wiarygodny sondaż, bo te Social Czendżys to sobie mogą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bekazpisu
  • 5
@prawiedobrze: szczególnie zaskoczyła mnie wypowiedź Ancyparowicz, to wszystko pokazuje w jak głębokiej dupie jesteśmy. Zamieszanie z polskim wałem to tylko preludium do tego co nas czeka w związku z drastycznymi podwyżkami cen energii.
W zeszłym roku ogrzewanie gazem kosztowało mnie 3k. Prawdopodobnie uda się jakoś udźwignąć podwyżkę, mam trochę oszczędności, jednak wiele osób takiego komfortu nie ma. I co w takiej sytuacji, mają zaciągać pożyczki na spłatę rachunków? Czy może kolejny
szczególnie zaskoczyła mnie wypowiedź Ancyparowicz, to wszystko pokazuje w jak głębokiej dupie jesteśmy.


@ebpttk: Powiem szczerze ja też się tego nie spodziewałem. To, że jesteśmy w dupie to nic, gorzej, że zaczynamy się w niej urządzać i jej wypowiedź to ewidentnie frustracja tym spowodowana.
@prawiedobrze: nie wiem na jak długo, może się zrobić ciekawie jeśli okaże się że beneficjenci programu 12000+ będą zmuszeni wydać ten zasiłek na rachunek za ogrzewanie mieszkania.
@ebpttk: Mi się wydaje, że na następnym posiedzeniu sejmu wszystko #!$%@?, jak się okaże że nie będzie większości. Czekam tylko na jakiś wiarygodny sondaż i zaraz posłowie zaczną uciekać.