Wpis z mikrobloga

@Glodny_Lew: no ale ja nie mam dostępu do tak fantystycznych źródeł jak ty, widocznie obracam się w innym środowisku. Ale skoro twoi znajomi lekarze są niesamowitymi specjalistami a nie chcesz nawet podać ich szczegółów to musisz coś ukrywać, przecież gdyby wszystko było krystalicznie czyste to byś nie musiał ich ukrywać
@krzys0000: Zluzuj gacie, typie. XD Tak, zrobiłam błąd i napisałam "Pfizer" zamiast "FDA", bo cały czas mam na myśli, że chodzi o szczepionkę Pfizera, który ma zresztą FDA od dawna w kieszeni. Nie mogłam już edytować, więc oczywiście cały artykuł Reutersa jest teraz przez to OBALONY. XD

Proszę, sprostowanie mojego komentarza wyżej: Chodzi o ujawnienie danych, na podstawie których FDA podjęła decyzję o przyznaniu licencji na szczepionkę Pfizera.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@uczalka: nawet jak podmienimy FDA na Pfizer to jedyny wniosek a jakim mowa w artykule to wniosek o wydanie dokumentów przez FDA. Nic nie widzę na temat żadnego "wniosku o utajenie".
@krzys0000: Nie marnuj mi czasu, poczytaj dokładniej, poproś kogoś, żeby Ci przetłumaczył, nie wiem. Zaktualizowałam już w każdym razie listę, więc nie zamierzam Ci poświęcić ani sekundy więcej, znam już te Wasze metody. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rimyi: Nie marnuj mi czasu, poczytaj dokładniej, poproś kogoś, żeby Ci przetłumaczył, nie wiem. Zaktualizowałam już w każdym razie listę, więc nie zamierzam Ci poświęcić ani sekundy więcej, znam już te Wasze metody. ( ͡° ͜ʖ ͡°)