Wpis z mikrobloga

@krzys0000: Kurde no ale ja bym chciał przeczytać te wszystkie niezależne badania, chciałbym odkryć te wszystkie tajemnice świata, które te niebezpieczne organizacje przede mną chowają. Ale nie mogę bo oni nie mają czasu, żeby je podlinkować :/
Zapytaj @Tomtomprom jak wydawało mu się, że obalił szczepienia, a zamiast tego dowiódł ich skuteczności.


@krzys0000: nigdy nie miałem zamiaru obalać szczepień, co najwyżej sarkastycznie się o nich wypowiadałem. Czepiałem się za to wykresu Matt, ponieważ z tego wykresu wnioskowano ich skuteczność, chodź wcale jej tam nie widać.

Dodatkowo odszukałem dane o ludności w woj. i policzyłem ARR dla tamtego okresu danych i RRR, i tak:
Ryzyko zachorowania na covid to1,2%
@Glodny_Lew kłamiesz. Nawet w podawanych przez was źródłach nie pojawił się nigdzie wniosek pfizera o utajnienie na 75 lat, tylko mowa jest o tym, że FDA posługując się swoją służba do spraw informacji publicznej jest w stanie anonimizować tylko jakąś określoną ilość dokumentów miesięcznie.

Oczywiście kłamczuszki pominęliście niewygodną informację, że FDA zaproponowało wnioskodawcom (którym nie był Pfizer, tylko jakieś stowarzyszenie oświeconych dziennikarzy) rozwiązanie - jak opłacie zewnętrzną firmę zajmującą się anonimizacją, to