Wpis z mikrobloga

lepsze powody


@kulass: każdy powód taki sam dla mnie. Co mnie obchodzi co robisz ze swoimi pieniędzmi i na co żebrzesz. Ale ja jestem lewakiem, co podobno zagląda ludziom do portfela.

po co iść do pracy


@L3stko: jeśli ma chętnych żeby go utrzymywać, to dlaczego miałby nie poświęcić się temu innemu. Wychodzi z ciebie 50 letni janusz "cooo kurła płacom mu za klikanie w kombuter albo nagrywa jakieś filmiki na
A jakie powody są dobre powody według prawicowych standardów? Czy Mentzen, który zbierał pieniądze na patronite na swoją działalność spełnia te kryteria?


@Tajemniczy58: Wedle moich stadartow np na leczenie.

Lepsze powody to zbieranie na pokrycie kar finansowych, bo jakiś poseł z brodą groził innym z mównicy sejmowej xdddd


@Normie_Lurker: A nie? Serio powód cukrzyka jest dla Ciebie poważny? Braun sobie nie wymyślił kary tylko taka dostał, cukrzyk sobie tworzy problem.
@kulass: Oba powody to czesanie łatwowiernych na hajs.
W przypadku Cukrzyka szanse, że służby będą go inwigilowały wynosi jakieś 0,0000000001%. Zresztą nawet nowy sprzęt, służby mogą bez problemu zhakować.
Przecież Braun zbierał również na pokrycie kar finansowych nałożonych na niego, za jego wypowiedzi.
https://www.o2.pl/informacje/ruszyla-zbiorka-na-grzegorza-brauna-ogromna-kasa-dla-posla-6685531721767424a
Wystarczyło normalnie się zachowywać na mównicy, to nie byłoby problemu.
Serio powód cukrzyka jest dla Ciebie poważny?


@kulass: dla mnie zbieranie przez księży hajsu to temat nie poważny (równie dobrze mógłbym dać cukrzykowi xd), ale nigdzie się z tego nie śmiałem. Niech zapłacą poważny podatek (jak Cukrzyk, jak oszukał fiskusa, niech dowalą mu karę) i tyle. Jeśli katolicy chcą utrzymywać swój kościół, to co mi do tego?
a może wyjaśnisz szerzej co się stało, że stracił sprzęt?


@XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD: Sprzętu nie stracił, został chwilowo zarekwirowany prze policję, bo ta podejrzewa Hubercika o fałszywy alarm bombowy w szpitalu. Sprzęt cukrzyk odzyska jak policja przeprowadzi odpowiednie czynności.
No ale nasz słodziak wymyślił sobie że mu zainstalują oprogramowanie szpiegujące, więc chłopczyna wymyślił, że zniszczy telefon na wszelki wypadek i zorganizuje zbiórkę na nowy.( ͡° ͜ʖ ͡°)