Wpis z mikrobloga

  • 11
@mcsQ w końcówce 2020 kupiłem mieszkanie na Przymorzu w nowym budownictwie 70m za ponad 800k . Zwyczajnie nie ma podaży, cały 2020 spędziłem na otodom i były może ze 2 sensowne ogłoszenia przez rok. Każdy chce mieszkać blisko sklepów, SKM, spacerem chodzić do parku oliwskiego, Sopotu i nad morze. Jak z ciekawości sprawdzam ogłoszenia w mojej okolicy to teraz jest tylko gorzej, za 1,2 miliona ludzie wystawiają mieszkania podobne do mojego i
@mcsQ: znam te rejony. Piękny las 50 metrów od domu, wyższa uczelnia po drugiej stronie ulicy, park oliwski w pobliżu, mieszkania są często bardzo ładnie odnowione, w pobliżu restauracja i delikatesy, 8-10 minut do skm, minuta do autobusu, blisko szkoła podstawowa i przychodnia. Przypominam że na jebiacym gownem ujescisku jest 8-9 tys za metr więc ta cena jest jak najbardziej ok.
@mcsQ: każde miasto ma dzielnice drogie i tanie. Jak koniecznie musisz mieszkać w najdroższych lokalizacjach plus nówka sztuka nieśmigana, plus metraż, garaż i inne zalety, to takich chętnych znajdzie się dość, żeby utrzymać takie ceny, ot cała tajemnica.