Wpis z mikrobloga

Amerykanie mordowali się z Anglikami, Francuzi z Niemcami, Portugalczycy z Hiszpanami, Irlandczycy z Anglikami, Szwedzi z Litwinami, Węgrzy z Rumunami, Austriacy z Czechami a Japończycy z Amerykanami i jakoś się wszyscy ze sobą dogadują natomiast Rosjanie myślą, że nagle jak przypomną o mordowaniu się Ukraińców z Polakami to rozpadnie się NATO i Polska wstrzyma dostawy broni by nie #!$%@?ć kacapa okupanta co grozi także Polsce. Skąd w ogóle ten pomysł by przy każdej transzy pomocowej lub po każdej większej wtopie tej kupy gówna zwanej armią federacji r0syjskiej #!$%@?ć internet Wołyniem? Przecież z każdym kolejnym wysrywem w tym temacie każdego ten jakby nie patrzeć ważny i niezakończony temat przestaje elektryzować. Czy onuce i inne kacapy nie mogą pojąć, że doszliśmy do etapu gdzie nie ma już odwrotu i zachód będzie ich wybijał od teraz do ostatniego żywego? Za duże pieniądze poszły by się teraz wycofać i bredzić o pokoju. Ludzie za dużo zainwestowali by przestać orać okupanta. Po co to tak spamować? #ukraina
  • 83
@R2D2_z_Sosnowca: ale strawman. W kazdym z tych przypadków albo to było tak dawno że nikt tego nie pamięta, albo oprawcy dostali taki #!$%@? że im się na zawsze odechciało bycia oprawca, albo przeprosili i ten okres w swojej historii uważają za haniebny. Nijak ma się to do tego co robi Ukraina.

To że w interesie Polski jest pomoc Ukrainie i sojusz z nią, jak i zwykła ludzka przyzwoitość nakazuje stanąć po
Amerykanie mordowali się z Anglikami, Francuzi z Niemcami, Portugalczycy z Hiszpanami, Irlandczycy z Anglikami, Szwedzi z Litwinami, Węgrzy z Rumunami, Austriacy z Czechami a Japończycy z Amerykanami i jakoś się wszyscy ze sobą dogadują natomiast Rosjanie myślą, że nagle jak przypomną o mordowaniu się Ukraińców z Polakami to rozpadnie się NATO i Polska wstrzyma dostawy broni by nie #!$%@?ć kacapa okupanta co grozi także Polsce.


@R2D2_z_Sosnowca: Zdanie piętnastokrotnie złożone. Bez interpunkcji.
@R2D2_z_Sosnowca: Wszystkie narody które wymieniłeś któregoś dnia usiadły do stołu i pogadały o swojej przyszłości. Rozliczyli się z tragedii, uhonorowali swoje ofiary. Przebaczyli sobie. Oddzielili złe czasy grubą krechą. Zburzyli pomniki, przemianowali nazwy ulic, dzieciom nakazali uczyć się innych rzeczy. Jeśli mieli konflikt interesów, to się dla spokoju dzielili kasą na pół. Niemcy nie stawiają pomników Hitlerowi i biorą wszystko na klatę, Japończycy nie stawiają Tojo, a Chorwaci Pavelicowi.

Z ukrami
@R2D2_z_Sosnowca: strasznie myśmy tych Ukrów mordowali xd co to za wysryw Kolego? wracaj do zwiedzania USA, bo o historii masz niewiele do powiedzenia. Ruskie, Niemcy przeprosili za swoje zbrodnie, mamy swoje pomniki i cmentarze, a Ukry od lat blokowały/blokują dostęp do miejsc kaźni. Robili/robią na każdym kroku pod górkę polskim historykom. Jawnie przyznają się do czczenia banderowców, upa, Bandery i #!$%@?ą tak jak ich ambasador. Mógłbym tak wymieniać, ale nie ma
@R2D2_z_Sosnowca
Nie jestem ukrofilem tylko historykiem i nie oczekuję, że ukraińcy mają nam #!$%@?ć korniszona w ramach przeprosin tylko mogli by kurde raz się przyznać do winy i przeprosić. RAZ. Ale mają nad w dupie tak jak z przypadkiem śmieci vel. zboża.
Ja wiem, że tu się często przypomina, że nawet kacap pozwolił na pomnik w Katyniu, ale ja nie potrzebuję nawet monumentów tylko jednego #!$%@? PRZEPRASZAMY. Jeszcze mnie na świecie nie