Wpis z mikrobloga

Siema Mirki
Polecacie jakieś wytrzymałe koszule pod krawat? Ze względu na specyfikę pracy noszę je prawie codziennie. Testowałem narazie z wółczanki i lamberta. Po dwóch może trzech miesiącach szwy na rękawach zaczęły puszczać. Jeśli chodzi o budżet czym mniej tym lepiej xd.
#modameska #ubierajsiezwykopem
  • 7
@Bastek_jnr: Polecam poszukać w takich sklepach jak Vistula, Lavard, Bytom. Bez problemu kupisz tam podczas promocji coś do 150 zł. Podobno jakość wólczanki bardzo spadła na przestrzeni lat, sam mam jedną białą koszulę i bardziej przypomina szmatkę z h&m. Mirki z #klasycznaelegancja może coś podpowiedzą jeszcze
@Bastek_jnr: Nigdy nie miałem z takiej marki, natomiast nie kupowałbym. Płacisz za firmę i widoczne logo. Cena jest nieadekwatna do jakości w mojej opinii oraz sam fakt widocznego loga według mnie sprawia wrażenie nieeleganckiej.
@Bastek_jnr: Co do zary to też bym raczej odpuścił. W takich powiedzmy "gorszych" sklepach mankamentem jest rozmiarówka od s do xxl. Bardzo ciężko jest odpowiednio dopasować rozmiar, ale to może jest problem u mnie ze względu na 197 cm wzrostu.