Wpis z mikrobloga

Właśnie zawiozłem na SOR mój #rozowypasek Powód od dwóch tygodni olbrzymie bóle w nogach do których nie chciała się przyznać bo wiedziała że powiem jej „a nie mówiłem …” oboje jesteśmy lekko po trzydziestce lekka nadwagę żadnych chorób współistniejących ja #covid19 w listopadzie przeszedłem w cztery dni Różowa dwa tygodnie później pod presją pracodawcy oraz rodziny przyjęła szpryca osobiście powiedziałem że jej wybór należy do niej bo moje antyszczepionkowe poglądy dotyczą mojego ciała i to jej decyzja niech się zastanowi i zaszczepi u lekarza ponieważ cztery lata temu miała zakrzepicę lekarz nie wykonał żadnych badań spojrzał tylko w kartę medyczną stwierdził że cztery lata temu to już się nie liczy bo przecież hajs i dodatki za szprycowanie narodu muszą się zgadzać mimo że od początku mi się to nie podobało teraz wiem że wole zdychać pod płotem dusząc się na inne omikrony czy #!$%@? niż poddać się służbie farmaceutycznej bo służbą zdrowia od 2 lat nazwać tego nie można ludzie umierają w domach z powodu niewłaściwych diagnoz telefonicznych a w tv tylko straszą niesamowitym covidem
  • 1