Wpis z mikrobloga

@Jogi4 Dokładnie, pewnie im przypomina że jak Tusk dostał ważna posadę to się ogarnal i nauczył języka, a taki Duda już nie.

A może nie podoba im się bo teraz politycy robią heheszki że starej konsoli do gry - Pegazusa
@akhdir: Ze tez dzisiaj chce ci sie pracować za te marne ruble xD No to jak ma 10 lat to skąd nagle tyle tych memów wysrywow? Nagle wy, wszyscy pisowcy szczepiliście się mózgami i spamujecie internet memami z Tuskiem, który już nie rządzi 7 lat? XD Rozkazy przyszły to działacie. No może chociaż nie ty, ty to robisz za darmo bo jesteś zbyt głupi na to. Po prostu jesteś pożytecznym idiota
przecież obecnie typ mówi po angielsku lepiej niż 90% Polaków xD


@ciastko_do_kawy: duzo wiecej niz 90% Polaków. 90% Polaków to sie wydaje, ze umieja angielski, bo potrafia sie jakos dogadac w grze online i ogladnac serial na netflixie.
@Krzysztof53647: To już chyba jakaś choroba psychiczna skoro wszędzie widzisz pisowców. Nigdy na nich nie głosowałem, nie udzielam się na tagach politycznych ale jestem pisowcem bo wiem że #angielskiztuskiem to wiekowy mem który narodził się z pomysłu internautów. I w ogóle co Ty gadasz o spamowaniu memami z Tuskiem, ja widzę pierwszy od kilku tygodni, zresztą on nie jest nawet obraźliwy (). Ale najwidoczniej dla ludzi twojego
@Jogi4: to jest najbardziej polskie żeby wyśmiewać kogoś kto próbuje (próbował bo oobecnie jesgo angielski jest lepszy niż większości osób tutaj) coś ze sobą zrobić.

Tymczasem Ci którzy się nie uczą( wtym przypadku np. Kaczyński i 2/3 rządzących) nie są wyśmiewani za nieznajomość języków. Chore :P .