Wpis z mikrobloga

Teraz cały świat zobaczy jak wielka Rosja ma krótką kołdrę.


@Jebwleb: jak już pisałem parę razy. O ile służby kazachskie się nie przyłączą do ludzi, to za kilka dni maksymalnie będzie po rewolucji. Kraje ODKB wyślą po brygadzie i się szybko skończy.

Już dzisiaj są filmiki, że służby kazachskie walą z ostrej amunicji.
@TenebrosuS To co napisałeś nie ma sensu, deprecjonujesz konsekwencję relacji władza i naród.
Jeśli władza trzyma naród jedynie siłą jak Białoruś wtedy obca siła była by witana z kwiatami (hipotetycznie gdyby usa weszło na Białoruś)
Podobnie w odwrotnej sytuacji wyobraź sobie że ktoś wchodzi do Kazachstanu a władza próboje się bronić, bez poparcia społeczeństwa nie ma żadnych szans.
To geopolityczna zagrywka nato, nie wiem jak można tego nie dostrzegać, Kazachstan wlasciwie geopolityczne
Kazachstan wlasciwie geopolityczne w jakiś sposób #!$%@?ę Rosję nie dopuszczając do wojny ba Ukrainie.


@KlawyMichau: ani trochę nie #!$%@?. Na chwilę obecną były znaczące, ale jednak incydenty, gdy zwykli funkcjonariusze/żołnierze poddawali się protestującym. O ile aparat przymusu resortów siłowych nie przejdzie decyzyjnie na stronę protestujących, to Rosja nawet nie zauważy tego. Wyśle maksymalnie dwie brygady podporządkowane pod siły szybkiego reagowania ODKB lub jakieś inne wygodniejsze do dyslokacji obecnie plus siły państw
Teraz cały świat zobaczy jak wielka Rosja ma krótką kołdrę


@Jebwleb: przesadna opinia. póki co : Niewielka zadyma w Azji i trochę większe manewry przy granicy z Ukrainą . Dalekie od prawdziwej wojny na dwóch frontach
Uważanie UE za antyrosyjską. To tylko jakiś upośledzony wykopek mógł wymyślić xD


@maybenot33: Nie no, sankcje są w #!$%@? prorosyjskie xD Antyrosyjski jest za to Łukaszenko, bo to gwarant niezależności i niepodległości Białorusi! xD
@Bury_Zenek: Sprzedaż sprzętu wojskowego przez Francję ruskim, budowa rury po dnie Bałtyku przez Niemców. Z tymi sankcjami to ci się #!$%@? chyba z zablokowaniem przez Niemców sprzedaży karabinów na ukrainę w ramach NATO. Mogę wymieniać takich „antyrosyjskich” przykładów zachowań państw zachodniej Europy w nieskończoność.