Wpis z mikrobloga

a jednych i drugich z helikoptera pozdrawiają ludzie bez kredytów ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)


@SantiJacope: Raczej dzieciaki z rodzicami za ścianą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
wyobraź sobie, że istnieje spora grupa ludzi bez kredytu, żyjących sama. Wiem, że wydaje Ci się to abstrakcją ( ͡º ͜ʖ͡º)


@KozussziJB: Wiem, że takich jest sporo. Ale ilu jest takich siedzących na wykopie bo o tych tu mowa? Większość ustawionych ludzi nie bawi się w wyśmiewanie kogokolwiek czy to w necie czy w życiu bo do niczego im to nie jest potrzebne. Zaryzykuje, że 99%
@GeWa przecież gościu napisał, że trzecia grupa bez kredytów pozdrawia z helikoptera. Ja jestem w tej grupie i też mogę pozdrowić wszystkich z góry, więc nie wiem czemu nazwałeś mnie dzieciaczkiem z rodzicami za ścianą ( ͡º ͜ʖ͡º)
ta, i plują na #!$%@? biedaków którzy nie mieli hajsu od starych


@Gacrux: i bardzo dobrze robią, wysmiewanie biedakow to jest przywilej. no i byczku, sam znam paru ludzi ktorzy wieku <30lat byli wlascicielami swojego mieszkania bez kredytow - jeden zamiast isc na jakies gownostudia jak wiekszosc jego rowiesnikow od praktycznie 16go roku zycia pracowal z sasiadem jako hydraulik, a kilku innych pojechalo na jakies budowy w holandii czy norwegii, posiedzieli