Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 28 lat, pracuję od jakiś 12, ostatnie 5 lat zasiedziałem w korpo - niby spoko hajsy ale życia troche brak bo pracuje na nocne godziny (Stad też lepsze hajsy), już któryś raz mi odmówili awansu, oczywiście fajnie by było zarabiać więcej ale głównie chodzi o ambicje - jestem trochę pracoholikiem więc jest to dla mnie istotne.
Mój przyjaciel ogarnął sobie ostatnio fajny biznes i robi to jako swoją "drugą" robotę - dobrze mu się to kręci i pewnie jak się mu uda (czego mu życzę) to pewnie przerzuci się tylko na ten biznes jak już będzie generować wystarzająco dobry hajs.
Sam myślałem o kupieniu jakiegoś coffee trucka jako własnego biznesu - mam jakieś 60k odłożone - miało być na mieszkanie ale teraz to może być różnie - nie wiem rzucić to wszystko w #!$%@? i być na swoim w końcu?
#kuchnia #kawa #anonimowewyznania #biznes #oszczednosci #porada

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61d4deaa37651b000a906326
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mam 28 lat, pracuję od jakiś 12, os...

źródło: comment_16413884938sf58LgdqWNV3Cd2ytrNtg.jpg

Pobierz
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Według mnie to zależy jaką drogą pójdziesz. Możesz serwować sojowe latte z cukrem potrójnie rafinowanym przez kubańskie dziewice, z fantazyjnym wzorkiem, w ekologicznych kubkach z nadrukiem którejś z 156 pł... 157 już płci za jedyne 24.99 albo #!$%@?ć zajebistą, mocną kawę dla ludu pracującego za parę Z
zeta. Jak chcesz to mogę dać Ci kontakt do znajomego Turka który z produktów dla bananów przeszedł na drugą opcję i bardzo sobie
@AnonimoweMirkoWyznania: A masz jakiś business plan na to? Orientowałeś się, czy dostaniesz pozwolenie na postawienie takiego trucka w miejscach turystycznych? Wiesz, że taki biznes kręci się głównie w ciągu lata?
Wiesz jakie sanepid ma wygania względem takiego tworu? Jakie są koszty stałe takiej działalności?

Jeżeli to coś ma przynosić rzeczywiście zysk to musisz:
a) mieć miejscówkę, gdzie rzeczywiście tłumy będą się przewijać
b) sprzedawać coś jeszcze; jedzenie, inne napoje. A najlepiej