Wpis z mikrobloga

Wołam @BigKahunaDick.

Jak możecie zaobserwować na poniższym obrazku, nawet mainstreamowe media, jak onet, wiedzą o #dickpill.

Czy wy w ogóle widzicie co tam jest napisane? "Legendy", "stosunek z nim miał zbliżyć do Boga" (w kontekście dicka).

Napisałbym, że jak ktoś jest Żydem, to nawet Bóg woli takich z wielkimi dickami, żeby było co obrzezać ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale artykuł sugeruje, że nawet jeśli nie jesteście Żydami, to i tak bez potężnej pały nie macie co liczyć na faworyzację od Boga, nigdy nie będziecie w stanie doprowadzić partnerki do Boga samym dickiem.

Właściwie to ma to duży sens kulturowo-historyczny. Historycznie jak facet miał dużego #!$%@?, to baby były więcej niż chętne, żeby się z nim ożenić, zmienić religię na jego i rodzić mu dzieci.

Natura.
Gurciak - Wołam @BigKahunaDick.

Jak możecie zaobserwować na poniższym obrazku, naw...

źródło: comment_1641321840r7AxY8em4HxQ5viygawErU.jpg

Pobierz
  • 3
@BigKahunaDick: masz ulubione interpretacje filmowe Rasputina?

ja lubię wersję ze śp. Alanem Rickmanem, jego świetnie zagrany Rasputin to był dzikus alfa, widać, że miał dużego (co sugeruje dickpill w formie sceny podczas imprezy w lokalu, gdzie ośmieszył bodajże mikrusa Jusupowa)
nie lubię za to roli Depardieu, jego Rasputin to taka, nie wiem jak to określić.. pierdoła, nie widać było po Rasputinie Depardieu samca alfa, mającego dużego, sam film też #!$%@?
widziałem