Wpis z mikrobloga

@Shatter: chłop się z niej śmieje bo zbyt urodziwa to ona nie jest, ale to świadczy tylko o chłopie że jest prymitywny i fajnie jakby sam wkleił zdjęcie swojego ryja, to też byśmy się pośmiali. to jest kanał o grach, to czy ktoś tu jest ładny czy brzydki powinno mieć akurat najmniejsze znaczenie

Nie ma nic pomiędzy. Przecież nie mogli zatrudnić kogoś z nierozowymi włosami


nie jestem fanem różowych włosów,
  • Odpowiedz
to jest kanał gdzie pokazujesz ryja, więc licz się z tym, że ktoś Ci ryja skrytykuje


@Shatter: serio aż taki wrażliwy na piękno jesteś? jeśli ja mam brzydki ryj, ale za to dobrą dykcję, bogaty zasób słów i zajebiście znam się na grach to znaczy że też nie powinienem tworzyć kanału o grach jak tvgry, bo lepszy byłby oskarek który się #!$%@? zna ale za to jest ładny?
  • Odpowiedz
@woldysznator_te_osiemset: podziwiam, że ktokolwiek chce tłumaczyć cokolwiek wykopowym przegrywom i mizoginom. Przeszedłem w życiu wiele etapów z kobietami, tych złych, tych dobrych, świetnych, przeciętnych i beznadziejnych. I jak to w życiu, bez podziału na płeć, w każdej grupie wiekowej, zawodowej, w każdej szkole, klasie, pracy, na każdym osiedlu znajdą się osoby wartościowe, takie na które szkoda śliny i takie pomiędzy. Ale nie dla wykopka xDDD dla wykopka posiadanie baginy z
  • Odpowiedz
@classsic: otóż to. mimo że z jednej strony ciekawił mnie tag "przegryw" i lubiłem (o ile można tak powiedzieć) czasem go sobie poczytać, bo doskonale rozumiem problemy niektórych osób które się tam udzielały i współczułem im problemów i depresji, to finalnie wrzuciłem na czarną listę bo już miałem dość tego #!$%@? o p0lkach, czadach, szarych myszkach, beciakach i spermiarzach i tego wzajemnego klepania się po pleckach taplając się w bagienku
  • Odpowiedz
@Zulf: a ja lubie jej materiały akurat xd i przynajmniej widać po niej że w coś gra, a nie że jest tam by świecić dupą i przyciągać chłopaków do ekranu
  • Odpowiedz