Wpis z mikrobloga

5 dni przed premiera jest wyciek Asasyna na Pc, kolejnego dnia jest już crack, ciekaw jestem ile jeszcze będą próbowali walczyć na siłę z piractwem głupimi ubipassami i innymi pierdołami, jakoś nie wierzę, że wielkie firmy wycofają się z chorych drmów.

Od momentu kiedy zacząłem kupować gry, bo zwyczajnie źle się czuję cały czas grając w piraty (te ograniczam na prawdę do tych na które wiem, że nie będę mógł sobie pozwolić przez następne x miesięcy albo i dłużej, mała hipokryzja, no ale) zauważyłem, że każdy drm jest kolejnym problemem przy zakupie gry, steama przełknąłem długo po jego premierze, ze swoją polityką jest dobrym rozwiązaniem, jednak gdy przypomnę sobie jakieś dzikie starforcy, albo jak myślę o tym, że kupując tego Asasyna będę musiał dokupić dlc albo season passa żeby rozwinąć flotę? Wtedy następuje moment gdy mam ochotę sięgnąć po pirata. Inna sprawa ile to ja razy przez te lata musiałem do oryginalnie zakupionej gry ściągać cracki, bo wersje oryginalne sypały błędami. Taki mały ból dupy z rana

#boldupy #nieskladniezlozonezdaniaimysli #gry #assassinscreed
  • 10
  • Odpowiedz
@entrop: Jak oceniasz swoją drogą? U mnie zakup konsoli to tylko kwestia znalezienia roboty i ustabilizowania się kasy i życia, przeszedłem dawno już drogę z zapalone PCMASTERRACE do wygodnisia na kapania z dziewczyną pykającego, ale kompa i tak będę miał zawsze :>
  • Odpowiedz
@dzikiwonsz: 25/django godny następca ACII, polecam i pozdrawiam :)

też miałem sobie kupić na święta dopiero ale nie wytrzymałem. nie będę miał co jeść ale niczego nie żałuję :)
  • Odpowiedz
@dzikiwonsz: ostatnio ubisoft pisał, ze od assassina rezygnuje z uplayPass we wszystkich grach

A sama gra niesamowita, ale jeszcze nie zdążyłem przejść fabuły bo zanim dotre do misji to robię misje poboczne i kolekcjonuje wszystko co sie da :D
  • Odpowiedz