Wpis z mikrobloga

@girlsjustwannahavefun: Nie no, chyba przesadzasz. Trochę jak czytam te najbardziej skrajne komentarze/wpisy od przegrywowych Mireczków to w głowie mam takie "nieee, no #!$%@?, nikt nie jest aż taki #!$%@?". Ale nawet jeżeli to wyłącznie moje oszukiwanie się, to jednak wykopków pośród społeczeństwa jest za mało, żeby ich odmienność cokolwiek znaczyła.
@ApoIIyon: chyba każdy dotyczący relacji damska męskich. W sensie kumam, ze ktoś komu się nie układa i czuje się mało atrakcyjny może być sfrustrowany i nienawidzic wszystkich wkoło. Ale od tego są specjaliści. Nie mam pieczenia, to luźne przemyślenie. Poznałam tu MASĘ świetnych niebieskich i różowych, z niektórymi mam regularny kontakt i w necie i na żywo ale przeraża mnie ts cześć wykopu nienawidząca wszystkiego i wszystkich.
@girlsjustwannahavefun: Tak tylko nie dziwie im się że tak wszystkich nienawidzą. Serio bo to wygląda tak ze przegrywami itp pomiatały laski bez żadnego prawdziwego powodu prócz tego że mieli gorszy wygląd więc nie ma co się im dziwić. Albo przychodzą normiki jakieś albo różowe i gadają te dyrdymały że wygląd się nie liczy kiedy przez cale zycie są przez to pomiatani. Zresztą łatwo te złość przedstawić kiedy do nich nikt się
@ApoIIyon: ja wiem, kumam to. Tylko ja szukam rozwiązań sytuacji w których jestem a nie obwiniam rzeczy i ludzi na które nie mam wpływu. Przykładowo nie uwwzam ze jestem najpiękniejsza duperka na całej ziemii, mogłabym zmienić w sobie masę rzeczy jakbym mogła ale nie mogę XD ale lubię siebie znam swoją wartość i to jest pociągające. Frustracja i nienawiść nie jedt pociągająca.
@girlsjustwannahavefun: No właśnie jakaś wartość przedstawiasz nawet według siebie a w ich oczach są zerami, wychodzą do sklepu po bułki i też na nich reagują z odrażeniem to jak mają to olewać? Ich wyciągnać z tego doła się nie da zbytnio a wina leży po stronie tych którzy im to zrobili mimo że nie byli niczemu winni. Problem też że pewnie się zawiedli bo wkłada się do łba od dziecka że
@ApoIIyon: najwidoczniej żyje w innym świecie bo ja sni nikt kogo znam nje reaguje odrażeniem na nikogo kto ma zakola czy 170 XD a to są ich główne provlemy. Poza tym co to za #!$%@? odnośnie bab XD są toksyczne i beznadziejne kobiety jsk i mężczyźni. Znam masę ludzi, ludzi którzy maja 2 m i 160. I jedni i drudzy nie określają swojej wartości wzrostem, maja coś w głowie, nje nienawidzą
@girlsjustwannahavefun: No i o tym mówię że ty serio w innym świecie żyjesz, widać w tym co napisałaś. Przegrywy to nie są chłopy z zakolami i 160cm którzy mają od tego depresje. To są ludzie którzy byli pomiatani przez cały etap edukacji szkolnej bo byli cisi albo mieli jakieś defekty plus słabszy wygląd przez co w dorosłym życiu dalej są sami i czują się jak 0 no bo jak mają inaczej.
@ApoIIyon: okej czyli mogą się zabić slbo siedzieć i plaksc? To jest wyjście? Nie mówię ze to proste. Zreszta nie znasz mojej historii. Nie wiesz co ja przeżyłam. Ale od tego są specjaliści, jeśli samemu się nie daje rady i warto po pomoc poprosić lub skorzystać z oferowanej. Lub siedzieć w miejscu swoim i rzeczywiście nienawidzic wszystkiego wszystkich i siebie. Rzeczywiście wybór.