Wpis z mikrobloga

Tylko 40% pisiorków uważa, że podsłuchiwanie opozycji to coś złego XDDDDD

Mówię to od zawsze i nigdy nie zmienię zdania. Ci ludzie, którzy mają się za największych antykomunistów w kraju, to największa bolszewia jaką możesz sobie wyobrazić. Są antykomunistami tylko dlatego, że oni dostawali pałami, a nie byli okładającymi. Zresztą widać to dobrze po opiniach dotyczących generała Franco. Totalitaryzm jest spoko, dopóki rządzący są po twojej stronie i okładają tych, których nie lubisz.

#neuropa #4konserwy #bekazprawakow #bekazpisu #bekazpodludzi
Pobierz
źródło: comment_16411571989jIUsH6bC9iRRZoSckoZjX.jpg
  • 18
@kezioezio myślę że tutaj wychodzi typowe polactwo. Jakby pytanie w ankiecie brzmiało:
Czy jesteś zadowolony z krzywdy rodaka?
Odpowiedzi były by podobne. Ich cieszy jak sąsiadowi dzieje że krzywda. To widać na wykopie, wyśmiewanie z wysokich mandatów, ci straszni przedsiębiorcy jeżdżący Mercedesem ale biednemu przegrywowi podwyżki nie da... zazdrość i zawiść to nasze cechy narodowe. Nie głosujemy za tylko przeciw komuś.
@kezioezio: Mam głęboko w dupie kogo podsł#!$%@?ą, jak na moje to mogli nawet podsłuchiwać papieża. Sam się zabezpieczam na tyle na ile mogę na urządzeniach elektronicznych ale sprzęt do podsłuchów powinien być kompletnie zakazany do użytku na obywatelach Polski. Faktem jest że większość polityków w tym kraju to kompletni debile i podsłuch założył by im nawet bardziej rozgarnięty technologicznie gówniarz, ale to nadal jest problem.
@fanmarcinamillera: Ty to chyba jesteś przykładem nieudanej aborcji. Umiesz #!$%@? czytać ze zrozumieniem? Nie obchodzi mnie kogo podsłuchali. Obchodzi mnie że wogóle prowadzą podsłuchy na obywatelach polskich na terenie Polski. Mogli podsłuchiwać twojego starego jak ci matkę rucha i byłoby to tak samo istotne jak fakt że podsłuchali posłankę PO. To że przy okazji politycy nie mają pojecia o tym jak poprawnie korzystać z urządzeń elektronicznych to swoją drogą.