Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LonNon: nie wiem jak to działa w przypadku zdobycia nowej kategorii ale jeśli chcesz sobie przedłużyć prawko ze względu na wzrok to można się często dogadać z okulistą (if u know what i mean). Paru znajomych sobie znalazło tak dobrego okulistę który im wystawił bezterminowe. Blad młodości gdy mając 18 lat poszło się na badanie w okularach gdzie praktycznie to badanie to fikcja.
@LonNon: Ale jak na 15 lat? Jak masz wadę wzroku to dają na 5 lat (nie wiem, może jak jest mała to można dostać na 10), tych dożywotnich już nie ma i jak ktoś jest zdrowy to dostaje na 10 lat. Obecnie wszędzie lekarz kosztuje 200 zł, bo taką cenę rząd ustalił. A jak zrobisz A2 no to i tak musisz wymienić prawko, więc przedłużą Ci te na B z tym,
musiałbym przechodzić nowe badania lekarskie


@LonNon: nie. mi UM nie pozwolil na uznanie badania lekarskiego sprzed 10 lat, ale jak sie odwolalem to przystali ;)


ale na to stracisz sporo czasu - mi zajelo to 2 msc i o tyle dluzej czekalem na PKK

kat. B zostaje bezterminowo - jak wpisza ci inaczej? kolejne odwolanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
kat. A oczywiscie na max 15 lat