Wpis z mikrobloga

Skąd się wziął Pan profesor Jacek Bartosiak? Wiem, że wcześniej był prawnikiem, ale interesuje mnie co go tak wypromowało? Skąd posiada taką wiedzę i znajomości pracując w Warszawie jako prawnik? Słucham jego wykładów i cieszy mnie, że ktoś zaprasza do publicznej debaty na temat naszej armii. Obawiam się tylko czy gdzieś nie ma jakiegoś haczyka, drugiego dna i dla kogo on pracuje?
#bartosiak #wojna #rosja #geopolityka
  • 38
@Eleganckikapelusz: Mecenas josze jest pasjonatem, tulal sie po@think tankach. Jezeli szukasz szpiona albo agenta wplywu to moim zdaniem nie ten adres, to skrzywiony pilsudczykowsko idealista , ktory zapala sie@tak jak ja kiedy mowie o rzeczach ktore mnie pasjonuja. Josze dzieki hajsowi taty (mieszkanko na żoli, zdjecia za dzieciaka z usa kiexy byle kto nie jezdzil) ma szanse na realizowanie pasji i robi to dobrze. Ma mase potkniec, porywa sie na mase
@Dodwizo: ale żeby krytykować, to trzeba najpierw poznać co się krytykuje, sam ogólnoświatowy weekly brief i również cotygodniowe podsumowanie chińskiego internetu zwraca mi koszt rocznej subskrypcji co tydzień, jakbym miał przeliczyć czas na samodzielne szukanie informacji na roboczogodziny. Reszta materiałów to bonus, nikt inny w Polsce nie nagrywa rozmów z amerykańskimi, szwedzkimi, niemieckimi, tureckimi, rosyjskimi strategami.

A na koniec ból dupki o te pieniądze ma pracownik państwowego ośrodka analitycznego, który na