Wpis z mikrobloga

Jeśli ktoś z was ma telewizor LG z systemem webOS (OLED czy inne) i szuka sposobu na YT bez reklam i fragmentów sponsorowanych, to polecam wejść w przeglądarce w telewizorze na https://rootmy.tv i z nowo zainstalowanej aplikacji Homebrew zainstalować sobie wersję YT AdFree ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wcześniej trzeba odinstalować youtube.

disclaimer: używam YT Premium ale fragmenty sponsorowane mnie dobijają.

#lg #webos #youtube
  • 12
  • Odpowiedz
@NiktZWasNieMaRacji: no fajne tylko jeśli wyjdzie nowa aktualizacja systemu to przy każdym włączaniu tv trzeba klikać odrzucenie aktualizacji bo nie da się wyłączyć tego powiadomienia, ktoś z domowników kliknie TAK i albo się usunie jailbreak albo tv się zbrickuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@NiktZWasNieMaRacji: Boję się trochę tego rootmy.tv, więc zainstalowałem w trybie devmode samo youtube bo tylko na nim mi zależy.
Dzięki w każdym razie za podrzucenie sposobu gdzie i czego szukać
  • Odpowiedz
@GeoVision: Wiem, wrzuciłem na router skrypt który co 12h mi resetuje licznik.
Po zimnym restarcie, czyli np. chwilowym braku zasilania też się dev wyłącza?
  • Odpowiedz
@NiktZWasNieMaRacji: @GeoVision: Koledzy resetuję skryptem licznik, ale w aplikacji na telewizorze mi się automatycznie nie odświeża. Widać dopiero rzeczywisty pozostały czas gdy wyłączę i włączę do prądu. Chociaż nawet gdy zejdzie na tv do 00:00:00 to nadal devmode się nie wyłącza. Sprawdzi to sobie w końcu czy wyłączy mi deva?
  • Odpowiedz