Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@dabi: Niestety jak słyszę że ktoś ma depresję to powoduje u mnie tylko negatywne uczucia wobec tej osoby. Za często ktoś to robi dla atencji, albo żeby przykryć bycie #!$%@?ą osobą. Moja znajoma taka jest, jedyne co potrafi to płakać wszystkim jaki to ma #!$%@? humor, nawet nie pamiętam już rozmowy, która nie kręciłaby się wokół jej "problemów" typu "matka mi znowu coś powiedziała", "jakaś koleżanka z neta mi nie odpisuje"
Dobrze, że czasy się zmieniają, ludzie otwarcie mówią o depresji


@kotwbutach85: Rzeczywiście super, wcale tego typu szony jak wrzucił OP nie wpływają na bagatelizowanie tej choroby przez społeczeństwo, bo to przecież tylko taki gorszy nastrój i trochę lenistwa.
udaje miec depresje dla atencji w innym wypadku nie nagrywała by sie w taki swobodny sposób

Ludzie którzy mają depresje o niej nie mówią

@dabi: @weezyxboss: nie wiem kim jest ta laska, nie wiem czy ma depresję, ale za #!$%@? takich głupot to zasługujecie żeby wam w mordę napluć, tępe janusze xD wy debile naprawdę myślicie że depresja to tylko siedzenie w domu i granie w gierki.
@SzkolnyOprawca: dobra, cały czas wierzysz, że depresja jest wtedy gdy jesteś nieszczęśliwy co jest dosłownie przeciwieństwem tej choroby. Co za zj3bany kraj ze swoją zj3baną edukacją a raczej jej brakiem. Nie masz żadnej depresji jeśli jesteś smutny bo twoje życie jest beznadziejne. Jak jesteś biedny i samotny to jesteś biedny i samotny a nie chory na depresję.

O depresji można mówić właśnie gdy masz pieniądze, masz ładną żonę, zdrowe szczęśliwe dzieci,
@Pierorzek: nie masz pojęcia o czym mówisz niestety. Depresja to właśnie stan umysłu, który rozwala wszystko wokół bo każe Ci skupić się na rozwiązaniu jednego konkretnego problemu. A tego problemu często rozwiązać się nie da i leczenie polega na akceptacji a nie zmianie...