Wpis z mikrobloga

@Gurciak: jedna z tych osób na zdjęciu właśnie załatwiła mi zwrot podatku IP Box za 2019 i 2020 na lekko 50k PLN. Wczoraj przyszła mi pozytywna interpretacja podatkowa.
Dziękuję pan Mentzen i Pan PiS (celowo i z namysłem z wielkiej) za tego wspaniałego IP Boxa.
  • Odpowiedz
@Gurciak: Ja to mam bekę z tego jak jadą z Konfederacji która tak na prawdę nic nie może a o PIS dupa cicho. To co zrobi pis obwiniają konfederację. Przez taką retorykę jestem wyborcom konfederacji.
  • Odpowiedz
Tobie wystarczy, że ktoś ma firme ciągniętą na tym, ze jest politykiem i "śmiesznymi" filmikami na yt, to juz może być ministerem?

@Rejetn: Rządy karakanów pokazały że nawet mniej wystarczy do zostania ministrem czy wiceministrem.( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Tobie wystarczy, że ktoś ma firme ciągniętą na tym, ze jest politykiem i "śmiesznymi" filmikami na yt


@Rejetn: A, bo to każdy tak może, Mentzen nie jest niczym wyjątkowym - tutaj lista takich samych polityków:
  • Odpowiedz
@kam966: co ty #!$%@?? Gdzie miałem bol, ze dobrze zarabia? Stwierdziłem, że mentzen nie ma kompetencji do bycia ministrem, a co do uproszczenia systemu podatkowego to jak najbardziej, dobrze że Sławek robi coś w tym kierunku, przecież zna sie na tym bardzo dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
tylko, że mentzen celuje w infantylny elektorat, a współpracuje np z Frizem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Rejetn: Nie wiem co to ma do tematu, ale... Jedno zdjęcie. I to z Top YouTuberem. Nie wiem jaki problem.
  • Odpowiedz