Wpis z mikrobloga

#bekazkonfederacji #bekazkatoli #polska #polityka #konfederacja #cytatywielkichludzi
#bosak #bekazpodludzi Myślicie, że PiS z Czarnkiem to bezmyślne katole wierzące w egzorcyzmy księdza bardziej niż w naukę? To powiadam Wam, że Konfederacja z Bosakiem nic się od nich nie różni. Bosak czy Czarnek wierzą w to samo. Tak jak piwiedział kiedyś naczelnik Kaczyński: " Nieważne czy biedna byle katolicka". Bosak chce tylko niskich podatków XD
Pobierz
źródło: comment_1640936218dutHnDvaqWAOSNklx8KRPt.jpg
  • 42
@#!$%@?: ps. byłem swego czasu w sektach i we wszystkich jest to samo czyli dzięki "Objawieniu" guru wie co dla baranków najlepsze bo guru miał objawienie od samego pana Boga a jak ktoś to neguje to jest idjotom i won z sekty
@#!$%@?: byłeś w sektach a teraz beka z katolików xd
Jednak trochę pokory by się przydało.
Jestem wolnościowcem i wiem, że wolność jest tylko w państwie katolickim. I nie dlatego, że kościół tak mówi, każdy może dojść do tego dlaczego.
@#!$%@?

bardziej niż w naukę?

Ostatnio lewacy pokazali jak wierzą w naukę, gdy badania nie zgadzają się z ich ideologią lgbt.
@#!$%@?:
Czasem miewam urojenia, że to jednak nauka, a nie KK najpełniej rozpoznaje naturę człowieka. I myślę sobie - ciekawe jak wyglądałoby takie państwo, zbudowane na naukowych fundamentach?
@kamil-mg:
Źródło

Morning-after pills work by temporarily stopping your ovary from releasing an egg. It’s kind of like pulling the emergency brake on ovulation.

The morning-after pill is NOT the same thing as the abortion pill (also called medication abortion or RU-486). The morning-after pill doesn’t cause an abortion. It won’t work if you’re already pregnant, and it won’t harm an existing pregnancy. Emergency contraception (including the IUD) is birth control,
@#!$%@? Ale gdzie ja w ogóle bronie Kościoła? Lol xD. Z drugiej strony - robienie ze średniowiecznego Kościoła bandy kretynów jest niemądre. Wielu biskupów zdawała sobie doskonale sprawę z prawdziwości osiągnięć naukowych i prawdziwości głoszonych przez nią tez. Po prostu zagrażały one interesom politycznym korporacji KK w tamtym czasie. Celem KK był monopol na rozwój nauki, na szczescie te walkę przegrał.
@Flypho: @#!$%@?:
Pierwsze wielkie osiągnięcie, któremu sprzeciwiał się kościół i.. i osiągnięcie to było osiągnięciem duchownego - Kopernika. Kościół był bardzo powściągliwy w szybkim uznawaniu nowych teorii, ale gdyby nie to to byśmy byli w lesie z nauką, bo każdy by głosił i uczył swojego. I jakoś Europa przodowała przez wieki w nauce a nie kto inny, gdzie nie było kościoła katolickiego ¯\_(ツ)_/¯
@kamil-mg Osiągnięciem Kościoła było usystematyzowanie odkryć naukowych i opracowanie solidnej podwaliny pod powstanie metody naukowej. Natomiast to, co nazywasz powściągliwością było niczym innym jak polityczna korupcją i za to KK należy się serdeczne CHWDP.
Jestem wolnościowcem i wiem, że wolność jest tylko w państwie katolickim. I nie dlatego, że kościół tak mówi, każdy może dojść do tego dlaczego.


@kamil-mg: Twój cytat z początku wątku.

"Wolny seks = wolność" to bardzo ograniczone myślenie


To jest tylko przykład, który ilustruje, że nie jesteś wolnościowcem. Wolność i państwo katolickie wykluczają się, bo religia katolicka to zbiór dogmatów, których przestrzeganie ogranicza wolność jednostki. Szczególnie, że wszystko to co wymieniłam
@#!$%@?:

gdyby nie było kościoła to myślę, że postęp naukowy by jeszcze szybciej postępował

Tylko to jest właśnie nielogiczne i wzięte z niczego
@Oseghe:
Kościół katolicki bronił od początku praw jednostki, dlatego sprzeciwiał się m.in. ideologiom socjalistów, która była napaścią na nie
"Wolny seks = wolność" to bardzo ograniczone myślenie


@kamil-mg: Skoro jesteś przeciwny temu, by ludzie mogli uprawiać wolny seks, to znaczy, że chcesz trzymania pod tym względem za mordę - a to przeczy byciu wolnościowcem.
@#!$%@?:

bronił praw jednostki paląc kobiety na stosach?

Prawie wszystkie te przypadki to protestanci, a nie katolicy. Więc tak, kościół katolicki bronił praw jednostki, a protestanci palili czarownice, a poganie składali ofiary z ludzi, a żydzi handlowali niewolnikami (m.in. słowiańskimi). Ah wszędzie taka wolność, tylko ten katolicyzm.