Wpis z mikrobloga

  • 1572
Pamiętam jak zarejestrowałem się na stronie do wymiany językowej, pisałem wiadomości do różnych osób i wszyscy mnie ghostowali. Wtedy stwierdziłem, że założę fejk konto płodnej 18 letniej laski, dzisiejszej julki.
Doszło do tego, że spermiarze odrabiali mi prace domowe i pisali jakieś liściki i inne takie z niemieckiego, odrabiali mi matmę i nawet paru chciało mi pieniądze wysłać xD
Finalnie siedziałem na tym portalu przez całe liceum. Głównie przez to ogarniam rosyjski, angielski, hiszpański i trochę portugalskiego

3 lata robiłem ich w #!$%@? xD

#jezykiobce #spermiarzalert
Maniek145 - Pamiętam jak zarejestrowałem się na stronie do wymiany językowej, pisałem...

źródło: comment_16409226432rLQ44eOwZLQqfMCPLzHOz.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
ja tak samo działałem na elektrodzie


@yahoomlody: no ale to akurat żelazny myczek świeżaka, który wpada na jakiekolwiek forum, po pomoc.
pełno takich jednopostowców, jako różowa.
czasem się jebnie, i jako samiec się odmieni.
ale oczy sperma zalane tego nie widza, i dalej gośc może ssac frajerów.
xD
  • Odpowiedz
@Maniek145: Raz w życiu się dałem wrobić w robienie komuś zadania domowego, bo mnie chłopaczyna podszedł przez komplementy (coś w stylu: Ty to zajebiście po ang. mówisz nie? XDD).

Do dzisiaj mi wstyd, ale jest coś takiego, ze jak się zgodzisz to potem nie chcesz mówić, że jednak nie XD

SPermiarze są niesamowitą siłą - jakby im wmówić, że jesteś tą byłą laską Muska i chcesz mu pokazać to w miesiąc
  • Odpowiedz
@Maniek145: jestem na zaocznych i to 100% prawda. Starosta grupy pisze na messengerze o zadanie to nikt mu nie odpowiada. Laska napisze, ze ma problem z jednym zadaniem to dostaje całość z uśmieszkami i słodkim pierdzeniem XD I wiecie co? To nie laski są temu winne. To faceci myślą #!$%@? i to oni ryją tym dziewczynom berety. Sami kręcicie na siebie bat simpy.
  • Odpowiedz