Wpis z mikrobloga

  • 1572
Pamiętam jak zarejestrowałem się na stronie do wymiany językowej, pisałem wiadomości do różnych osób i wszyscy mnie ghostowali. Wtedy stwierdziłem, że założę fejk konto płodnej 18 letniej laski, dzisiejszej julki.
Doszło do tego, że spermiarze odrabiali mi prace domowe i pisali jakieś liściki i inne takie z niemieckiego, odrabiali mi matmę i nawet paru chciało mi pieniądze wysłać xD
Finalnie siedziałem na tym portalu przez całe liceum. Głównie przez to ogarniam rosyjski, angielski, hiszpański i trochę portugalskiego

3 lata robiłem ich w #!$%@? xD

#jezykiobce #spermiarzalert
Maniek145 - Pamiętam jak zarejestrowałem się na stronie do wymiany językowej, pisałem...

źródło: comment_16409226432rLQ44eOwZLQqfMCPLzHOz.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • 993
@Maniek145 wyciąganie hajsu od spermiarzy nigdy nie było łatwiejsze niż teraz. Można za frre mieć doładowany telefon, opłacone żarcie z dostawą itp. wystarczy mieć gadane i zakręcić spermiarzem a kasa sama z niego wypada
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 321
@Maniek145: Wykorzystywanie i zarabianie hajsu na spermiarzach to obowiązek każdego obywatela, który powinien być wpisany do Konstytucji. Od razu w preambule, pierwsze zdanie.
  • Odpowiedz
wyciąganie hajsu od spermiarzy nigdy nie było łatwiejsze niż teraz. Można za frre mieć doładowany telefon, opłacone żarcie z dostawą itp. wystarczy mieć gadane i zakręcić spermiarzem a kasa sama z niego wypada


@Krasparov: Nieprawda, zawsze tak było.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 70
@Maniek145: jak z żoną chcieliśmy zwiedzić południe Europy na cpuchsurfingu to mi na propozycję nie odpisywał nikt. Jej odpisywali wszyscy, ale widać było zaskoczenie kiedy okazywało się że "friend" z którym podróżuje to nie koleżanka
  • Odpowiedz
@Maniek145: ja tak samo działałem na elektrodzie, cnc info i tego typu forach. studiowałem mechaniczny to widziałem jak spora część nerdów robi za nieliczne dziewczyny na roku całe projekty, sprawozdania, pomaga na kolosach. i tak samo w internecie - zakładając konta na elektrodzie jako jakiś seba2137 to po mnie jechali jak po szmacie i zamykali tematy, ale już XXXAsiaXXX1992 no to już skany książek wysyłali na pw xD
  • Odpowiedz
@Maniek145: Ja pamiętam jak miałem 12 lat i grałem w tibijke na OTSach to smsy premium na spermiarzach na czatach erotycznych to było jakies 5-10 minut roboty xD Piekne czasy
  • Odpowiedz
@Maniek145: XD, pamietam taka strone Interpals - masa sluzar kazda z opisem "interested in korea", wystarczylo wstawic zdjecie jakiegos koreanczyka (poludniowego oczywiscie) zeby sie zabijaly w wiadomosciach - kiedys tak zrobilem to ze 30wiadomosci dostalem pierwszego dnia a nie byla to popularna strona - miala sluzyc "wymianom jezykowym" itd.
  • Odpowiedz
@Moabiter: Pokazać im jak nieskuteczne i szkodliwe są ich działania, pokazywać prawidłowe wzorce. Szkolić też młodych. To jest jedno z tych działań, które pomoże w równości płci w kulturze, a jeśli pytasz czy to skuteczne, to znam trochę osób, co porzuciło spermiarstwo z pomocą innych.
  • Odpowiedz
@Maniek145: OP odkrywa swiat ( ͡° ͜ʖ ͡°). Zawsze miej konto zenskie, to ty wiedz. Niezliczone protipy, porady, doglebne tlumaczenia, ktore facet nigdy by nie dostal. A na wykopie jak sie rozpisuja #!$%@?, gdzie facet co najwyzej uslyszy przykladowo "hahha nie programowales od 12 rz to nie ma szans dla ciebie xD" i tym podobne
  • Odpowiedz