Wpis z mikrobloga

@Cebulak_jpg: wszystko. O ile rodzice nie są schorowani i nie robisz tego w ramach opieki nad nimi to świadczy o tym, że jesteś życiowym nieudacznikiem, pasożytem.

Mieszkając sam uczysz się życia. Mieszkając z rodzicami z każdym dniem jesteś coraz dalej za rowiesnikami. Nie możesz zaprosić dziewczyny, nie musisz się niczym martwić, nie masz praktycznie żadnej autonomii ani wolności.

Poza tym rodzice na starość chcieliby trochę odpocząć, pobyć znów we dwójkę. Trochę
@Pierorzek ale głupoty wypisujesz. Sytuacja każdego człowieka jest inna. Dlaczego nie może zaprosić dziewczyny? Mieszkanie z rodzicami to niewiarygodna oszczędność. Pasożytnictwo? Przecież za darmo się nigdzie nie mieszka każdy normalny człowiek się dokłada do rachunków itd. Mieszkanie z rodzicami pozwala oszczędzić niezbędny grosz na sprawy zdrowotne, prawo jazdy, ustatkowanie się. Dzielenie pokoiku i kibla z obcymi koczkodanami jest o niebo bardziej niekomfortowe. Bo wynajem kawalerki za 1600 zł i wegetacja za resztę
dawaj jego zdjęcie. Chamom należy się publiczny ostracyzm


@Maly_Jasio: O #!$%@? musiałem aż wstać od biurka i się przejść xD to chyba nastoletni simp. Pobij go przez neta chłopie. PS jak się ma dobry ryj to laski się nie obrażają za takie wygłupy, wręcz przeciwnie. Najłatwiej je zniechęcic poprzez bycie miłym i zwyczajnym ;)
Mieszkając sam uczysz się życia.


@Pierorzek: xD Ile ja się naczytałem takich pierdów o nauce życia mieszkając samemu a potem widzę tych samych ludzi jak narzekają, że nie stać ich na własne mieszkanie i są zmuszeni do wynajmu przez większość swojego życia i życia od wypłaty do wypłaty nie odkładając nic.
No ale #!$%@? z tym - nauka życia cnie, byle żeby nie mieszkać z rodzicami, bo obciach i nie zaprosisz