Wpis z mikrobloga

GPS z zapisanymi punktami na stałe


@Niebadzlosiem: i myślisz ze te punkty sie nie zmeniają? HINT policja stoi zazwyczaj tam gdzie dopiero się zmieniła dozwolona prędkość.

Najlepsza opcja sparować telefon z BT (automatyczne odpalanie przy uruchomianiu auta), Jak nie masz BT w aucie to byle transmiter w gniazdku 12v da rade.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@brh77603: Znaczy mój kumpel taka ma i to działa. Pika o fotoradarach tych zabudowanych na stałe. Pewnie za rok/5 będzie słabo działać bo nowe zabudowane będą ale może update firmware pomoże.
No i też pika jak prędkość przekraczasz.

Także chyba kupię to samo xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@brh77603: no tylko nie zawsze odpalisz a jadąc do miasta obok 7km zapomnisz się i w nowych przepisach 1500zl nie twoje :P
Przydałby mi się kamera z yanosikiem samo włączającym na stałe. Jak z kamerka nie wypali to telefon będzie włączał Yanosika jak tylko wykryje radio bt xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jmuhha: Niee to apka gdzie możesz sobie ustawić że jak się podłączysz pod dana sieć wifi to wyślij e-maila o treści jestem w domu do męża itd. no wszystko możesz na zasadzie jeśli coś to zrób to :D ale okazuje się że Yanosika możesz włączyć po wykryciu radia bt automatycznie