Wpis z mikrobloga

  • 2136
Zagłosuje na dowolną partie która :
- przywróci stary kompromis aborcyjny - nie chce być w ciąży jeśli w razie problemów będę musiała rodzic płód z wadami letalnymi
- zlikwiduje 500 plusy i inne rozdawnictwo dla pasożytów, którzy nie pracują - wprowadzi ulgi podatkowe dla pracujących a socjal tylko dla niezdolnych do pracy, opiekunów niepełnosprawnych itp.
- przestanie robić pod górkę przedsiębiorcom - oprze swoją politykę o wsparcie dla nich
- podwyższy progi podatkowe / kwotę wolną od podatku
- rozliczy i osądzi każdego PiSiora który przyczynił się do obecnego stanu rzeczy
- ogarnie #!$%@? w sądach - sędziowie i prokuratorzy partyjni do zwolnienia
- ogarnie #!$%@? w TVP - dziennikarze dobrej zmiany do zwolnienia

I tyle by mi wystarczyło na początek. Liczba partii spełniających kryteria : 0

#bekazpisu #tvpis #bekazlewactwa #bekazprawakow
  • 185
Zagłosuje na dowolną partie która :

- przywróci stary kompromis aborcyjny - nie chce być w ciąży jeśli w razie problemów będę musiała rodzic płód z wadami letalnymi

- zlikwiduje 500 plusy i inne rozdawnictwo dla pasożytów, którzy nie pracują - wprowadzi ulgi podatkowe dla pracujących a socjal tylko dla niezdolnych do pracy, opiekunów niepełnosprawnych itp.

- przestanie robić pod górkę przedsiębiorcom - oprze swoją politykę o wsparcie dla nich

- podwyższy
teczowi to i tak moim zdaniem sztucznie wywołany trend który zaniknie z czasem.


@vCertus: Obstawiam, ze zniknie razem z pisem. Wydaje mi sie, ze nagle sie okaze, ze nikt ich tak jakos nie kochal bezwarunkowo tylko dlatego zeby PISowcow dupsko pieklo :P
@MoccaC: spoko tylko zamiast kompromisu aborcyjnego, legalna aborcja bez powodu, jest zebrane 100 tys podpisów już i projekt trafi do sejmu ale zbierają jeszcze do 7 marca jakoś
@Andreth: Kompromis był zawarty między społeczeństwem. I powinniśmy do niego wrócić. Zgodzę się z tym, że trzeba by było mocniej przypilnować (szczególnie na wschodzie kraju) by ciąża faktycznie mogła być usunięta, jeśli jest spełniona jedna z trzech przesłanek. Nie stać Nas na to, by rodziły się dzieci, które potem będą tylko obciążeniem budżetu i nigdy nie będą samodzielne. Tak samo nie stać Nas na utratę zdrowych ciąż, szczególnie gdy demografia leci
@MehowM: temat lgbt był grzany przez środowisko PiS żeby zyskać głosy ludzi homofobicznych, głównie starszych i wierzących, a opozycja nie miała dosłownie wyboru i jakąś dekadę później PO przypomniało sobie że jest za prawami gejów. Nikt nikogo nie kocha bezwarunkowo, no może rodzice, ale też nie zawsze.
@MoccaC Czyli oprócz wymagań wypisanych w poście, kolejnymi są nie bycie katolikiem i konserwatysta. Tak będziemy zbierać po trochu i wyjdzie, że jesteś kryptotrollem z neuropy.
@LongWayHome: program lewicy nigdy nie mial i nie bedzie mieć sensu bo sie nie spina matematycznie oraz logicznie. Ludzie naprawde skonczcie z tym zakłamywaniem rzeczywistosci. Wam sie wydaje, ze jak dana cena jest taka to przyjdzie lewica i doprowadzi jakoś tak, ze albo sie cena zmieni albo sie placa zmieni i juz bedzie ok. CENA JEST TAKA JAKA JEST Z MILIONA POWODÓW. I nie da sie jej zmienic ruszając płace/cene tylko
@Ravenek: ale jestes w stanie wziac pod uwage fakt, ze swiatopoglad to jedno a gospodarka to drugie? Konfederacja jest skrajnie po przeciwnej stronie od pisu, ktory realizuje program partii razem i lewicy. I w momencie gdy gospodarcze ustawy pisu idą do glosowania to lewica glosuje za ale drze jape na swiatopoglad a gdy pis mowi o swiatopoglądzie to konfederacja czesto sie zgadza lub milczy ale gospodarczo glosuje calkowicie przeciw. Zdecyduj co
@Ravenek: po 1. ty bo jestes czlowieczkiem jak kazdy z nas a oni sa w poltiyce i wybirasz to co jest.
po 2. mówią o gospodarce caly czas a o kosciele tyle co nic.
po 3. kto ci naopowiadal tkaich farmaoznow ze majstrowali przy zakazie aborcji? Niepowazny jestes. Zapoznaj sie najpierw z materialami, poogladaj, poczytaj oi wtedy gadaj bo powtarzasz jakies hasla jakby ci wujek na wigilli opowiedzial
@monarchista: 1. Gospodarka jest najważniejsza, dlatego kandydatem na prezydenta był Bosak z Ruchu Narodowego, przedstawiając program całościowej reformy państwa. Nie tylko reform gospodarczych. Dla mnie nie bez znaczenia jest fakt, że ten człowiek wypłynął w polityce na byciu wychowankiem Giertycha i organizowaniu kontr dla marszów równości. Nie mieli tam jakiegoś statecznego przedsiębiorcy zamiast nacjola bez majątku i wykształcenia?
2. podpisali się pod wnioskiem do TK i chwalili się byciem za "ochroną
@Ravenek:
1. Gdybyscie chociaz w 10% tak rozliczali pis/po/lewice jak lustrujecie konfederacje to kraj byłby mlekiem i miodem płynący XDDDDD kisne z tego rozliczania. Ale idźmy dalej. No wiec prezydent - nie może praktycznie nic. Liczy sie tam rozpoznawalność a w prawyborach to ludzie wybrali Bosaka na kandydata. Wiedzialbys to gdybys to śledził ale tego nie wiesz. Wiec nie konfederacja sobie wystawila Bosaka tylko wyborcy tak chcieli. Oczywicsie, ze w programie
@monarchista:

Gdybyscie chociaz w 10% tak rozliczali pis/po/lewice jak lustrujecie konfederacje to kraj byłby mlekiem i miodem płynący XDDDDD

rozumiem, że nick zobowiązuje, ale rozmawiasz tylko ze mną. Pluralis maiestatis jest zbędny. Bo chyba nie zaliczasz mnie do jakiegoś kolektywu wszystkich, co nie popierają konfederacji. O lewicy, PO i PiS również coś wiem.

Liczy sie tam rozpoznawalność a w prawyborach to ludzie wybrali Bosaka na kandydata.

Wybrali go działacze partii i
@Ravenek: masz racje, nie zrozumiemy sie. efekt jest taki, ze gdyby bylo po mojemu to byloby lepiej a gdyby bylo po twojemu to byloby tak jak jest a ty nadal oburzony, ze ty nie powinienes musiec odpuszczac. polityka to negocjacje i docieranie. nie ma nic na tacy idealnego 100%.
Kompromis był zawarty między społeczeństwem.


@mroznykasztan: Przypomnij mi, ile podpisów za wnioskiem o referendum zostało wtedy zmielonych i ile procent "społeczeństwa" popierało zakaz aborcji? Nie wiesz? To sprawdź.

Tak samo nie stać Nas na utratę zdrowych ciąż, szczególnie gdy demografia leci na łeb na szyję.


@mroznykasztan: Co to jest ta "utrata zdrowych ciąż"? Czy to ma oznaczać, że tobie się wydaje, że zaraz przerywania ciąży zwiększa liczbę urodzeń? Polecam skonfrontować
@monarchista: Właśnie tak jakby negocjuję, wyjaśniam swoje stanowisko i co jest dla mnie trudne do przyjęcia. Nie możesz zaakceptować, że dla mnie sprawy światopoglądowe nie są aż tak mało istotne, żebym mógł zwyczajnie skapitulować w tym temacie i poprzeć polityków konfy z ich stanowiskiem i pomysłami w temacie.
Sam zauważasz, że partia nigdy nie jest zgodna w 100%, dla mnie po prostu kalkulacja tych za i przeciw wygląda inaczej niż dla
@MoccaC: osądzi poprzednią partię xd czyżbyś myślał, ze istnieje ktoś kto chciałby przerwać łańcuszek wzajemnej adoracji i międzypartyjnego osłaniania dupki? Chybą tylko ewentualny uzurpator jak ruscy albo chiny na nas najadą.