Wpis z mikrobloga

  • 2136
Zagłosuje na dowolną partie która :
- przywróci stary kompromis aborcyjny - nie chce być w ciąży jeśli w razie problemów będę musiała rodzic płód z wadami letalnymi
- zlikwiduje 500 plusy i inne rozdawnictwo dla pasożytów, którzy nie pracują - wprowadzi ulgi podatkowe dla pracujących a socjal tylko dla niezdolnych do pracy, opiekunów niepełnosprawnych itp.
- przestanie robić pod górkę przedsiębiorcom - oprze swoją politykę o wsparcie dla nich
- podwyższy progi podatkowe / kwotę wolną od podatku
- rozliczy i osądzi każdego PiSiora który przyczynił się do obecnego stanu rzeczy
- ogarnie #!$%@? w sądach - sędziowie i prokuratorzy partyjni do zwolnienia
- ogarnie #!$%@? w TVP - dziennikarze dobrej zmiany do zwolnienia

I tyle by mi wystarczyło na początek. Liczba partii spełniających kryteria : 0

#bekazpisu #tvpis #bekazlewactwa #bekazprawakow
  • 185
ogarnie #!$%@? w TVP - dziennikarze dobrej zmiany do zwolnienia


@MoccaC: To nie jest "ogarnięcie #!$%@? w TVP". Jedynym ogarnięciem #!$%@? w TVP jest po prostu zlikwidowanie (najchętniej: sprywatyzowanie) publicznych mediów. One zawsze będą służyć pompowaniu propagandy na użytek tych, którzy akurat w danym momencie sprawują władzę. A czy to będzie "dobra zmiana" czy "lepsza zmiana" to jest mało istotne tak naprawdę.

Oczywiście aktualnie urzędujące przy korycie pisowskie świnie robią to
tez sie zastanawiam. Ciagle strasza mnie kosciolem i zamordyzmem kościelnym a ja od lat mam kosciol w pupie tak samo jak kosciol mnie ma w pupie.


@MehowM: #!$%@? równe z "a co mnie interesują podwyżki cen paliwa, skoro ja i tak zawsze za stówkę tankuje" xDDD przecież ty masz maksymalnie 15 lat xDDDD

Wbulwiaja mnie natomiast zryte lewackie lby i wykopowe teczowce. To sa ludzie chorzy z nienawisci i ich rzadow
ALE jeśli ceną za dobrą i rozwojowa gospodarkę ma być ta aborcja i lizanie jajek kosciolowi, to mają mój głos bo itak to nic nie zmienia względem dzisiaj a itak będzie lepiej. Nie są idealni ale jak dla mnie są najmniejszym złem.


@Perun_93: Ale wiesz, że konfa już dawno temu przyznała, że nie zmienią nic gospodarczo, bo nie jest to ich celem, a wszystkie ich postulaty to kłamstwa? I że ich
Nie ogarniam kompletnie osób, ktorzy mówią ze nie zaglosuja bo im sie nie podoba, ze kosciol to i tamto. #!$%@? co to za logika jest. I rownoczesnie gadają, ze nie ma na kogo glosowac albo glosują na "mniejsze zło" i od 30 lat rzadzą Ci sami. Przez takich jak ty.


@monarchista: O, kolejny idealny przykład, że na konfe głosują tylko pryszczate przygłupy, które boją się wyjść z piwnicy. Bo jeśli ktoś
@MoccaC rozliczy i osądzi każdego PiSiora który przyczynił się do obecnego stanu rzeczy

@MoccaC błąd! Każdego polityka który ma coś za uszami. Żadba równiez, że osoby które zatrudniły do państwowych spółek osoby bez kompetencji na wysokie stanowiska. W ogóle połowę tych spółek rozwiąże.
przywróci stary kompromis aborcyjny


@MoccaC: Wiesz co oznacza słowo kompromis? Dwie strony zgadzają się spotkać w pół drogi, idąc na delikatny i wynegocjowany z ustępstwami układ. Po #!$%@? kompromisu siłą nie da się go przywrócić - z definicji. Możesz przywrócić poprzednie prawo, ale nie kompromis.
rozliczy i osądzi każdego PiSiora który przyczynił się do obecnego stanu rzeczy


@MoccaC: masz nierealne wymagania bo w tej "branży" na każdego jest teczka i nikt nikogo nie będzie rozliczał bo za chwilę sam zostanie rozliczony. Czekasz na nieistniejących polityków którzy nagle zespawnują się z rzeszy zwykłych pracujących ludzi, porzucą swoje zwykłe żywota i pójdą babrać się w politykę i jeszcze przekonają większość narodu że jako amatorzy lepiej pokierują państwem niż
program gospodarczy Lewicy ma najwięcej sensu i daje więcej sprawiedliwości i wolności


@LongWayHome: lol ale jesteś dorosły i wiesz, że tzw. definicja sprawiedliwości zależy od twojej sytuacji życiowej i nie jest obiektywna? Dla jednego 500+ jest sprawiedliwe, dla drugiego to kradzież ¯\_(ツ)_/¯
@hu-nows: Zgadza się, ponieważ nie ma czegoś takiego jak "sprawiedliwość obiektywna". Każdy wyobraża sobie sprawiedliwość w inny sposób i tak ją traktuje. Trochę źle napisałem, wybacz.
Mówiąc o wolności, odnoszę się do ich postulatów z końca października:

PIT – podatek od dochodów osobisty powinien być dostosowany od indywidualnych dochodów i powinien podlegać progresji. Stawka podatkowa powinna zaczynać się na poziomie 1%. Obciążenie podatkowe rośnie w zwalniającym tempie do 38,40% dla dochodów
No Konfa tak troche to jest partia centrowa bo sklada sie z roznych srodowisk


@MehowM: nie jest centrowa. Składa się z partii prawicowych i prawackich. To że mają różne poglądy na gospodarkę, jeszcze nie czyni jej centrową.
@MoccaC: a kto ogarnal tuska i peło?? Bezrobocie za PO PSL 14%, a teraz w pandemii 5,2 %. PO pozwoliło okraść Polskę na gigantyczną kwotę ok. 500 mld zł przez mafie VAT, paliwowe i firmy szeroko stosujące tzw. optymalizacje podatkowe. Zabrali z OFE 150 mld i jeszcze zadłużyli na 480 mld. Wiek emerytalny na 67 lat, a kobietom dołożyli aż 7 lat. Waloryzacja emerytur nawet 2 zł, a teraz minimum 50
@mleki: Ok, ale niech najpierw państwo odda kościołowi majątek, który ten gromadził przez ok. 1000 lat, a PRL go sobie zagrabił. Przecież fundusz kościelny to nie jest "h3h3 damy se hajs złemu kościołowi", to jest rekompensata. Co nie oznacza, że nie należałoby jakoś oszacować strat kościoła i tych pieniądze oddać, a nie utrzymywać jakiś idiotyczny fundusz.
@MoccaC: czyli nie pójdziesz na wybory, ale za ciebie pojdzie babcia i pato rodzina 500+ dzięki czemu wygra znowu pis bądź PO czyli sytaucja nie ulegnie popraiwe. Taki wasz obraz polaka biedaka, internetowego napinacza
@SzeregowyNWJ ale nigdzie nie powiedziałam że nie pójdę na wybory. Od momentu kiedy jestem uprawniona do głosowania, jestem na wyborach za każdym razem. Może źle się wyraziłam, ale wpis był życzeniowy, a skończy się prawdopodobnie znowu głosowaniem przeciwko PiS a nie "ZA" kimś innym.
@bastek66 poza tym proszę Was, nie będę głosować na żadna ultrakatolicką, nacjonalistyczną partię. Kogoś kto się #!$%@? tak mocno w kwestie obyczajowe albo narzuca prawa swojej wiary. Sama jestem wierząca, jestem patriotką, dlatego doskonale wiem, że najważniejsza jest wolna wola i dobro ojczyzny i wszystkich obywateli.