Wpis z mikrobloga

  • 2136
Zagłosuje na dowolną partie która :
- przywróci stary kompromis aborcyjny - nie chce być w ciąży jeśli w razie problemów będę musiała rodzic płód z wadami letalnymi
- zlikwiduje 500 plusy i inne rozdawnictwo dla pasożytów, którzy nie pracują - wprowadzi ulgi podatkowe dla pracujących a socjal tylko dla niezdolnych do pracy, opiekunów niepełnosprawnych itp.
- przestanie robić pod górkę przedsiębiorcom - oprze swoją politykę o wsparcie dla nich
- podwyższy progi podatkowe / kwotę wolną od podatku
- rozliczy i osądzi każdego PiSiora który przyczynił się do obecnego stanu rzeczy
- ogarnie #!$%@? w sądach - sędziowie i prokuratorzy partyjni do zwolnienia
- ogarnie #!$%@? w TVP - dziennikarze dobrej zmiany do zwolnienia

I tyle by mi wystarczyło na początek. Liczba partii spełniających kryteria : 0

#bekazpisu #tvpis #bekazlewactwa #bekazprawakow
  • 185
  • Odpowiedz
@MoccaC: czyli nie pójdziesz na wybory, ale za ciebie pojdzie babcia i pato rodzina 500+ dzięki czemu wygra znowu pis bądź PO czyli sytaucja nie ulegnie popraiwe. Taki wasz obraz polaka biedaka, internetowego napinacza
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@SzeregowyNWJ ale nigdzie nie powiedziałam że nie pójdę na wybory. Od momentu kiedy jestem uprawniona do głosowania, jestem na wyborach za każdym razem. Może źle się wyraziłam, ale wpis był życzeniowy, a skończy się prawdopodobnie znowu głosowaniem przeciwko PiS a nie "ZA" kimś innym.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@bastek66 poza tym proszę Was, nie będę głosować na żadna ultrakatolicką, nacjonalistyczną partię. Kogoś kto się #!$%@? tak mocno w kwestie obyczajowe albo narzuca prawa swojej wiary. Sama jestem wierząca, jestem patriotką, dlatego doskonale wiem, że najważniejsza jest wolna wola i dobro ojczyzny i wszystkich obywateli.
  • Odpowiedz