Wpis z mikrobloga

  • 2136
Zagłosuje na dowolną partie która :
- przywróci stary kompromis aborcyjny - nie chce być w ciąży jeśli w razie problemów będę musiała rodzic płód z wadami letalnymi
- zlikwiduje 500 plusy i inne rozdawnictwo dla pasożytów, którzy nie pracują - wprowadzi ulgi podatkowe dla pracujących a socjal tylko dla niezdolnych do pracy, opiekunów niepełnosprawnych itp.
- przestanie robić pod górkę przedsiębiorcom - oprze swoją politykę o wsparcie dla nich
- podwyższy progi podatkowe / kwotę wolną od podatku
- rozliczy i osądzi każdego PiSiora który przyczynił się do obecnego stanu rzeczy
- ogarnie #!$%@? w sądach - sędziowie i prokuratorzy partyjni do zwolnienia
- ogarnie #!$%@? w TVP - dziennikarze dobrej zmiany do zwolnienia

I tyle by mi wystarczyło na początek. Liczba partii spełniających kryteria : 0

#bekazpisu #tvpis #bekazlewactwa #bekazprawakow
  • 185
  • Odpowiedz
via Android
  • 407
@MehowM konfa wychodziła z fajnym programem gospodarczym i chętnie bym na nią głosowała gdyby nie Kościół, naziole i ogólnie ich konserwatyzm.
Gdyby konfa to był bardziej Mentzen niż Bosak to spoko, ale no niestety...
  • Odpowiedz
@dos_badass: @LongWayHome: @andrzeju1: No Konfa tak troche to jest partia centrowa bo sklada sie z roznych srodowisk, ktore czesto sa w tanie wypracowac wspolne wyposrdokowane stanowisko( ͡° ͜ʖ ͡°) Reszta partii z Lewica na czele to w zasadzie przybudowki PISu. Costam pokrzycza w TV i na twitterach a pozniej glosuja jak Pan kierownik Jarosław powiedział( ͡° ͜ʖ ͡°)
M.....M - @dos_badass: @LongWayHome: @andrzeju1: No Konfa tak troche to jest partia c...

źródło: comment_16408853560lWzwnwo5EXZrlMRsL0bm7.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@MehowM: Jak dotychczas to program gospodarczy Lewicy ma najwięcej sensu i daje więcej sprawiedliwości i wolności niż pojedyncze deklaracje całej Konfederacji (i piszę to jako osoba niezbyt lubiąca tego środowiska). Bosak tak bardzo zajmuje się gospodarką, że zamotany klepnął aborcję z pośpiechu XD
  • Odpowiedz
@MoccaC: z opisu to partia Możemy. A po za strefą marzeń to dziś ja chyba szukałbym kogoś z KO (w swoim okręgu wyborczym) i patrzył na dotychczasowe głosowania. To takie działanie, którego najmniej bym się wstydził z głosowania, na którąś ze znaczących coś partii
  • Odpowiedz
- przywróci stary kompromis aborcyjny - nie chce być w ciąży jeśli w razie problemów będę musiała rodzic płód z wadami letalnymi


@MoccaC: Nawet kilka lat temu byś musiała, gdybyś trafiła do szpitala z "sumieniem" (a całe województwa są takie). To, czego w tym brakuje, to zniesienia "klauzuli sumienia".

I czemu koniecznie chcesz mieć w Polsce najbardziej restrykcyjne prawo w Europie, zwane propagandowo "kompromisem", żeby narzucić wrażenie, że jest to jakieś
  • Odpowiedz
via Android
  • 27
@Andreth co do kompromisu - ja jestem za pełnym prawem do aborcji, ale pierwszym krokiem powinna być jakaś sensowna edukacja seksualna, bo inaczej to też będzie patola.

Natomiast we wpisie mówilam o absolutnym minimum, które chciałabym żeby spełniała partia na która z czystym sumieniem mogłabym zagłosować. W obecnej rzeczywistości nie mamy nawet zgniłego kompromisu, więc rozmowa o czymkolwiek więcej to sfera utopijna.
  • Odpowiedz
konfa wychodziła z fajnym programem gospodarczym


@MoccaC: program ekonomiczny konfy to zbiór pobożnych życzeń. Nie jest możliwy do zrealizowania.

@MehowM: Pokaż mi program gospodarczy Konfederacji, taki całościowy, bez populistycznych deklaracji "zlikwidować ZUS, NFZ, US i będzie git" ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@LongWayHome: jak Ci pokaże, to ja też chętnie to zobaczę. Z kalkulatorem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz