Wpis z mikrobloga

Nauczyciel może odmówić prowadzenia zajęć z jakąś klasą, bo mu to koliduje z pracą w innej placówce. Dlatego jest tyle zamieszania przy ustawianiu planów zajęć. Nauczyciel może pracować w kilku szkołąch, nie ma z tym problemu tylko musi określić gdzie jest podstawowe miejsce pracy a gdzie dodatkowe.


@selectGwiazdkaFromTabelka: Boże jakie #!$%@?... weź się nie ośmieszaj.
  • Odpowiedz
@pwone: to tylko przykład z odrobina chęci w rok można się przebranżowić xd ale trzeba mieć chęci. Możesz zdalnie zająć się spedycja, zrobić uprawnienia na jakieś dziwne urządzenia/pojazdy... Wyjechać gdzies do pracy poza Polskę. Tylko mentalność jest taka, że nic się nie da xd
  • Odpowiedz
Ja wiem czy ocenianie po zarobkach jest slabe... Z reguly jak ktos Malo zarabia to jest debilem, wiec mysle ze ocena na tej podstawie jest spoko


@Jamniki2: No widzisz a Ciebie można ocenić po tym komentarzu
  • Odpowiedz
@Smokalaskanski: Zależy na jaką kwotę jest ten kredyt. Nie wiadomo ile mają wkładu własnego (jakiś na pewno mają, bo nie dostali by kredytu, a mimo to nie napisali). Nie wszędzie są ceny jak w dużych polskich miastach.
  • Odpowiedz
To pomyślcie o nich 3800 netto na rodzine 2+1 i jeszcze #!$%@?... w kredyt 280k....

Pamiętam też z tego forum rekordzistów, post z tamtego roku. Rodzina 2+2 zarobki on i ona 1650 netto czyli razem 3300zl. Dostali działkę pod Biskupcem i za kasę że spadku postawili stan surowy. Potrzebowali pożyczyć 250-300k na wykończenie pod zastaw dzialki i domu i z tego co pamiętam ktos im ogarnął ten kredyt.....
Dziecko_Proboszcza - To pomyślcie o nich 3800 netto na rodzine 2+1 i jeszcze #!$%@?.....

źródło: comment_16409069252mMHMGzwQdSPjqSyFMxhip.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@cynamonowazaslona: pewnie, że teoretycznie da się wszytko. Ale praktyka to już co innego. Jak jesteś singlem to nic Cie nie ogranicza. Możesz po pracy siebprzsbranzawiac non stop, a rzucić wszystko i wyjechać za granicę też. Ale jak masz dzieci, obowiązki itp. to potrzeba naprawdę dużo dużo samozaparcia i poświęcenia aby w ogóle spróbować się przebranżowić. A wziąć i wyjechać to też nie jest tak o. Ja nie twierdzę, że nie
  • Odpowiedz