Wpis z mikrobloga

urwa nawet nie wyobrażałam sobie momentu jak kończę 26 lat, przedtem wyobrażałam sobie co będzie tylko jak będę miała do 25 lat a tu zaraz kończe 26 lat i nie widzę gruntu pod nogami help przecież ja jestem jeszcze mentalnie w gimbazie ;_;
  • 73
  • Odpowiedz
@Raisei-chan: 26 rok życia, pięknie. Do tego roku życia, ludzki mózg był najbardziej wydajny po tym już tylko gorzej jest. Później wiadomo starość jescze daje znać. Choroby może.

Na pocieszenie dodam, że jak nic się nowego nie robic, nie uczy się, nie uczy się nowych umiejętności to mózg zastyga mocno. To nie jest jak kondycja fizyczna, gdzie mięśnie zostają i jak odboduję się kondyję w parę miesięcy jest git i fajnie.
Tutaj to jest o wiele skomplikowane i ludzie zazwyczaj już nie mają nadziei oraz sił.

Następnie ludzie zmienieniają się w umysłowe zombie, gdzie działają praktycznie całkowicie automatycznie. Wiele ludzi nawet nie ma snów, albo całkiem nie pamięta. (kto wie co z tych 2
  • Odpowiedz
Grasz sobie i nagle dociera do ciebie że masz 25 lat. Powinieneś mieć dom , żonę , dzieci , kredyt i umowę o pracę


@cielak44: ta, wieku 25 lat, dwa lata czy tam rok po studiach xD
  • Odpowiedz
@Raisei-chan: 26 here ale jak widze ze rowiesnicy maja po dwa gowniaki juz i to kilkuletnie to sobie nie potrafie wyobrazic siebie na ich miejscu, jak u mnie jedyne co sie zmienilo to liceum/studia na prace a mentalnosc dalej ta sama XDDD

  • Odpowiedz
Nie wiem, czy jakiś okres życia minął mi tak szybko jak ten 25-30 ... Tyle zmian, praca, dziecko, auto, dom, ze aż się nie chce wierzyć, że tyle zmian miało miejsce w tak "krótkim czasie".


@Malganis882: Odbiegając od tematu, dlatego tak bardzo #!$%@? mnie obecna sytuacja, bo sam łapię się w ten przedział. W #!$%@?ński sposób odebrano mi co najmniej (bo końca nie widać) 2 lata z najcenniejszego okresu życia.
  • Odpowiedz